ŽIAR NAD HRONOM (SFZ) - Reprezentácia U19 vstupuje do turnaja UEFA duelom s Nemeckom. Tréner Albert Rusnák prezradil, aké má očakávania.
U19
06.10.2021
18:00
FK Pohronie - Dolná Ždaňa (Žiar nad Hronom)
1 - 6
(0:2)
Ukončené
Nemecko U19
Priebeh stretnutia
0'
Začiatok - 1. polčas
18:00
Gabriel Halabrín
U19
Faul
24'
26'
Kwadwo Baah
Nemecko U19
Gól z hry
41'
Robert Wagner
Nemecko U19
Gól z hry
Richard Hečko
U19
Faul
45+1'
NaN'
Koniec - 1. polčas
18:45
45'
Začiatok - 2. polčas
19:00
Martin Mišovič
U19
Gól z hry
51'
52'
Youssef Amyn
Nemecko U19
Faul
60'
Jens Castrop
Nemecko U19
Gól z hry
Marek Mičák
U19
Striedajúci hráč: Adam Gaži
60'
Marián Šmatlák
U19
Striedajúci hráč: Artur Gajdoš
60'
64'
Lasse Günther
Nemecko U19
Pokutový kop
Gabriel Halabrín
U19
Striedajúci hráč: Samuel Urgela
66'
70'
Lasse Günther
Nemecko U19
Striedajúci hráč: Bent Andresen
71'
Jens Castrop
Nemecko U19
Striedajúci hráč: Juan Ignacio Cabrera
71'
Youssef Amyn
Nemecko U19
Striedajúci hráč: Göktan Gürpüz
Jakub Luka
U19
Faul
74'
76'
Armindo Sieb
Nemecko U19
Gól z hry
Martin Mišovič
U19
Striedajúci hráč: Branislav Spáčil
77'
Adam Griger
U19
Striedajúci hráč: Adrián Macejko
77'
78'
Armindo Sieb
Nemecko U19
Striedajúci hráč: Nick Breitenbücher
82'
Kwadwo Baah
Nemecko U19
Striedajúci hráč: Ben Bobzien
90+3'
Keanu Kraft
Nemecko U19
Gól z hry
NaN'
Koniec - 2. polčas
19:45
U19
Domáci
23
Adam Hrdina (GK)
19
Samuel Kopásek
2
Marek Mičák
3
Jakub Luka
4
Daniel Zsolt Szalma
5
Richard Hečko
18
Gabriel Halabrín
14
Dominik Hollý
10
Marián Šmatlák
7
Adam Griger
6
Martin Mišovič
Náhradníci
1
Filip Baláž (GK)
12
Adam Danko (GK)
8
Samuel Urgela
16
Artur Gajdoš
11
Adam Gaži
17
Branislav Spáčil
20
Adrián Macejko
9
Marek Švec
13
Nicolas Šikula
15
Michal Boledovič
Realizačný tím
Albert Rusnák
Tréner
Ivo Pilip
Tréner brankárov
Peter Štefaňák
Člen realizačného tímu
Róbert Filep
Lekár
Zuzana Maďarčíková
Fyzioterapeut
Bohuslav Slatkovský
Masér
Zuzana Pšenáková
Mentálny tréner
Vladimír Dančík
Technický vedúci
Martin Jakubko
Člen realizačného tímu
Jakub Juhaščík
Kondičný tréner
Nemecko U19
Hostia
1
Jonas Urbig (GK)
4
Bright Akwo Arrey-Mbi
2
Keanu Kraft
5
Max Rosenfelder
7
Youssef Amyn
11
Kwadwo Baah
8
Jens Castrop
3
Lasse Günther
6
Torben Rhein
9
Armindo Sieb
17
Robert Wagner
Náhradníci
12
Tjark Erst (GK)
13
Bent Andresen
22
Jascha Brandt
14
Yannik Lührs
15
Clemens Riedel
23
Ben Bobzien
19
Nick Breitenbücher
20
Juan Ignacio Cabrera
10
Göktan Gürpüz
16
Mesut Kesik
18
Dennis Lütke-Frie
21
David Herold
Realizačný tím
Hannes Wolf
Tréner
Stefan Wessels
Tréner brankárov
Petros Katsares
Fyzioterapeut
Timo Lindemann
Fyzioterapeut
Daniel Hensler
Lekár
Swen Holtrode
Kustód
Miesto konania
-
, Žiar nad Hronom
Delegované osoby
Manfredas Lukjancukas
Aurélien Drouet
Jérémie Pignard
Súvisiaci obsah
Peter Šurin∙17.01.2018
Slovensko 20/Slovensko 19: Malatinský je momentálne spokojnýBRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) - “Veľa sme s trénerom Hapalom hovorili, veľa som videl, mnohé som si doplnil do svojich poznámok o mojom tíme do 19 rokov, bol to užitočný výjazd,“ touto vetou zhodnotil tréner reprezentačnej devätnástky Milan Malatinský pobyt mužstva do 20 rokov v Grécku.
Žreb Elite Roundu ME: Naše výbery U17 resp. U19 (aj) proti PortugalskuNYON (SFZ/mh, mv, pš) – Na mikulášky deň sa nadeľovali súperi pre mládežnícke reprezentácie – v sídle UEFA žrebovali 2. kolo kvalifikácie, tzv. Elite Round, pre tímy do 17 aj 19 rokov, na rovnakom mieste sa žrebovalo aj zloženie kvalifikačných skupín kategórií do 17 aj 19 rokov pre kvalifikačný cyklus 2018/19.
SLOVENSKO 19: Nominácia na 1. kolo kvalifikácie MEBRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner Slovenska 19 Milan Malatinský nominoval 20-členný káder na turnaj 1. kola kvalifikácie ME, ktorý sa hrá v Turecku
Tréner SR 19 Malatinský: ”Vieme, ako uspieť”TORUŇ/BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Slovenskí reprezentanti do 19 rokov začínajú boj o postup na ME 2017 v Gruzínsku, v základnej skupine 1. kola kvalifikácie sa postupne stretnú so Severným Írskom, Macedónskom a domácim Poľskom.