ŠPORTOVO-TECHNICKÁ KOMISIA:
Odstupuje na DK OŠK Chorvátsky Grob na základe správy DS a R za nedostatočnú usporiadateľskú službu v stretnutí S5A, 14. kolo Chorvátsky Grob – Dúbravka.
Upozorňuje MŠK Iskra Petržalka na zabezpečenie US v súlade RS ObFZ Ba – M čl. 2.
Schvaľuje dohodu:
S5A, 14. kolo Krasňany - MŠK Senec hrá sa 11. 04. 2018 o 16:30 h.
S5A, 14. kolo Nová Dedinka – Malinovo hrá sa 11. 04. 2018 o 17:00 h.
S5A, 14. kolo Igram – Danubia Hrubý Šúr hrá sa 25. 04. 2018 o 17:30 h.
Nariaďuje odohrať:
S5A, 14. kolo Vajnory „B“ – Miloslavov hrá sa 11. 04. 2018 o 17:00 h.
S5A, 14. kolo Jarovce - Devínska N. V. "B" hrá sa 25. 04. 2018 o 17:30 h.
Schvaľuje žiadosť o zmenu termínu stretnutia:
S5A, 20. kolo Vajnory „B“ – Chorvátsky Grob hrá sa 28. 04. 2018 o 17:00 h.
Upozorňuje na zmeny termínov v súťaži S5A:
15. kolo Lokomotíva Dev. N. V. "B" - Vajnory "B" hrá sa 24. 03. 2018 o 15:00 h.
16. kolo Vajnory „B“ – NMŠK Bratislava hrá sa 01. 04. 2018 o 16:30 h.
18. kolo Vajnory „B“ – MŠK Senec hrá sa 15. 04. 2018 o 17:00 h.
22. kolo Vajnory „B“ – Jarovce hrá sa 13. 05. 2018 o 17:00 h.
25. kolo Vajnory „B“ – Malinovo hrá sa 03. 06. 2018 o 17:30 h.
Upozorňuje na zmeny termínov v súťaži S6A:
10. kolo ŠK Tomášov „B“ – SDM Domino „B“ hrá sa 07. 04. 2018 o 16:30 h.
12. kolo ŠK Tomášov „B“ – ŠK Kaplná hrá sa 21. 04. 2018 o 17:00 h.
14. kolo ŠK Tomášov „B“ – ŠK Čataj - FK hrá sa 05. 05. 2018 o 17:00 h.
Upozorňuje FK na povinnosť mať zaregistrovaných nasledovných športových odborníkov: hlavný usporiadateľ, zdravotník, vedúci mužstva v ISSF pre FK v súťažiach S5A, S6A (s povinnosťou uvedenia v zápise o stretnutí).
Postup ako funguje proces registrácie športových odborníkov nájdete na: http://www.futbalsfz.sk/issf-sportovi-odbornici . Od aktuálneho súťažného ročníku je možné na zápise o stretnutí doplniť len osoby, ktoré sú registrované v systéme ISSF. Všetky voľné textové políčka sú odteraz obmedzené iba na výber z registrovaných osôb.
Je nutné aby každý FK zaregistroval hlavného usporiadateľa, zdravotníka, vedúceho mužstva (odporúčame aj ďalšie osoby: tréner, ...). V prípade, že FK nebude mať zaregistrovaného hlavného usporiadateľa, nebude možné uzatvoriť zápis o stretnutí. (Zdravotník: pod pojmom licencia rozumejte prosím akékoľvek zdravotné vzdelanie, ak máte doktora, ten má svoju licenciu, resp. osobne číslo, ak máte nejakého zdravotníka, do Názov licencie uveďte “Diplom”, “Zdravotný kurz”, do čísla licencie uveďte samotné číslo, alebo mesiac a rok získania diplomu, ukončenia kurzu a podobne. Platnosť od je povinná, platnosť do NIE JE povinná.)
Upozorňuje: O štarte hráča v najbližšej vyššej vekovej kategórii rozhodujú len FK (FO) a príslušný tréner (SP čl. 46), ktoré sú povinné vyžiadať si písomný súhlas rodičov (zákonných zástupcov) a súhlas príslušného telovýchovného lekára pre hráča, ktorý nedovŕšil ešte 18. rok veku. FK (FO) je povinný pred prvým štartom hráča, resp. do 48 hod. po prvom štarte hráča v stretnutí vo vyššej vekovej kategórii predložiť predmetné doklady ŠTK, ktorá ich zaeviduje a zverejní ich platnosť s menom hráča na webovej stránke. Pri nepredložení predmetných dokladov sa bude považovať štart hráča za neoprávnený a stretnutie bude kontumované. Hráč, ktorý dovŕšil 18. rok veku, tieto doklady už nepotrebuje. Celú zodpovednosť za štarty hráčov vo vlastnej a vyššej vekovej kategórii nesie FK (FO).
Schválené štarty hráčov vo vyššej vekovej kategórii - vo vekovej kategórii seniorov (SP čl. 46), ktorí predložili súhlas zákonného zástupcu a telovýchovného lekára:
MŠK Senec:
Filip Rybanský – lekárska prehliadka platná do 8. 5. 2018
Matej Badinský – lekárska prehliadka platná do 3. 5. 2018
Patrik Šušla – lekárska prehliadka platná do 8. 5. 2018
NMŠK Bratislava:
Pavol Kriš - lekárska prehliadka platná do 17. 07. 2018
FK Vajnory:
Richard Debnár – lekárska prehliadka platná do 02. 10. 2018.
Erik Kratochvíla - lekárska prehliadka platná do 9.10.2018.
MŠK Iskra Petržalka:
Oliver Medviď – lekárska prehliadka platná do 15. 03. 2019.
KOMISIA MLÁDEŽE:
Schvaľuje dohodu:
SZM 19. kolo FC Petržalka – MŠK Senec 24.3. 15.00 (Zmena HP UT FC Petržalka)
SZM 23. kolo MFK Rusovce – ŠK Nová dedinka na 23.5. 2018 o 17.00 na ihr. Rusovce
MZM B 15.kolo FC Petržalka „D“ – Sv. Jur „D“ na 11.4. o 15.30 na ihr. FC Petržalka
KOMISIA ROZHODCOV:
Nedostatky v zápisoch o stretnutí:
BOGDÁŇ E.
nevyplnené kolónky námietky a zranení hráči (S5A Chorv. Grob- Dúbravka)
Zmeny v obsadení R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 23.–25.3. 2018 č. 17
Súťaže riadené ObFZ BA-M
Seniori V. liga S5A – 15. kolo
23.3. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Ch. Grob Kuzmová, Uram, Samko (AR2) za Ťažkého; Schmidt (D) BFZ za Šuniara
24.3. 10.30 Krasňany – N. Dedinka Knopp (R) za Ubľanského, Gajdošík, Ubľanský (AR2) za Kravárika; Žilavý VL.
24.3. 10.30 Iskra Petržalka – FK Dúbravka Koštrna, Rataj, Sopata (AR2) za Samka; Lônčík SFZ za (D), Kroneraff
24.3. 15.00 D. N. Ves „B“ – Vajnory „B“ Vány (R) za Kravárika, Orlíková, Dúbravec; Vnuk (D) za Blechu
25.3. 15.00 NMŠK „B“ – Jarovce Goga, Šusták (AR1) za Kakaščíka, Bogdáň; Šuniar (D) za Vnuka
St. žiaci SZM –19. kolo
24.3. 10.00 MŠK Senec „B“ – Z. Bystrica Šusták (R) za Ertela, Štepanovský (HP Reca)
24.3. 14.15 Ivanka p/D – N. Dedinka Štepanovský, Šusták (AR1) za Ertela
24.3. 15.00 FC Petržalka „C“ – MŠK Senec „C“ Sabo, Malovec Ro. (Zmena HP UT FC Petržalka)
25.3. 10.00 NMŠK 1922 „B“ – Ružinov Ťažký (R) za Bogdáňa, Kakaščík
Ml. žiaci MZM B – 14. kolo
24.3. 10.00 Sv. Jur „D“ – Čunovo Křivan (R) za Tanglmayera D.
Súťaže riadené BFZ
St. dorast SD3R – U19 – 14. kolo
24.3. 13.30 Iskra Petržalka – Šenkvice Sopata (R) za Samka, Rataj, Koštrna za ObFZ-m
Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 31.3.–5.4. 2018 č. 18
Súťaže riadené ObFZ BA-M
Seniori V. liga S5A – 16. kolo
31.3. 10.30 Iskra Petržalka – MŠK Senec Vanek, Koštrna, Sopata; Porubän
1.4. 16.30 N. Dedinka – Danubia H. Šúr Bočák Jo., Křivan, Samko; Minarovič
1.4. 16.30 Malinovo – Miloslavov Dúbravec, Bogdáň, Šusták; Šuniar
1.4. 16.30 Igram – D. N. Ves „B“ Koštrna, Goga, Moravec; Žilavý VL.
1.4. 16.30 Vajnory „B“ – NMŠK 1922 Abrman, Moravec, Rataj; Lehuta
1.4. 16.30 Jarovce – FK Dúbravka Knopp, Kravárik, Gajdošík; (D)
1.4. 16.30 Ch. Grob – Krasňany Straka M., Chalka, Villalba; Vnuk
St. žiaci SZM – 31. kolo – predohrávka
27.3. 17.00 (UTOROK) PFA ŠTK Šamorín „B“ – Lamač Marczell
St. žiaci SZM – 20. kolo
28.3. 15.30 (STREDA) Malinovo – MŠK Senec „B“ Štepanovský, Randa
28.3. 15.30 (STREDA) Z. Bystrica – NMŠK 1922 „B“ Vanek, Malovec Ri.
28.3. 15.30 (STREDA) Ružinov – FC Petržalka „C“ Křivan, Uram
28.3. 15.30 (STREDA) MŠK Senec „C“ – FK Dúbravka Dúbravec
28.3. 15.30 (STREDA) Most p/B – Rusovce Šusták, Rataj
28.3. 15.30 (STREDA) PFA ŠTK Šamorín „B“ – Kalinkovo Chalka, Vargová
28.3. 15.30 (STREDA) Ivanka p/D – Jarovce Gajdošík, Stolárik
28.3. 15.30 (STREDA) N. Dedinka – Kráľová p/S Marczell
St. žiaci SZM – 34. kolo
4.4. 16.30 (STREDA) Kalinkovo – Kráľová p/S Bočák Jo.
4.4. 16.30 (STREDA) FC Petržalka „C“ – PFA ŠTK Šamorín „B“ Šusták
4.4. 16.30 (STREDA) NMŠK 1922 „B“ – Most p/B Rataj
4.4. 16.30 (STREDA) MŠK Senec „B“ – MŠK Senec „C“ Gajdošík,Lacena
4.4. 16.30 (STREDA) Lamač – Ružinov Vanek
4.4. 16.30 (STREDA) Malinovo – Z. Bystrica Chalka
5.4. 16.00 (ŠTVRTOK) FK Dúbravka – Jarovce Vanek,Malovec Ro.
St. žiaci SZM – 18. kolo – dohrávka
5.4. 16.00 (ŠTVRTOK) Kráľová p/S – Ivanka p/D Šusták, Malovec Ri.
Ml. žiaci MZM A – 15. kolo
3.4. 16.30 (UTOROK) Scorpions – NMŠK 1922 „B“ Uram
4.4. 16.30 (STREDA) FA Lafranconi – Kráľová p/S Tanglmayer D.
4.4. 16.30 (STREDA) PFA ŠTK Šamorín „B“ – Malinovo Vargová
4.4. 16.30 (STREDA) Ružinov – Ivanka p/D Malovec Ri.
4.4. 16.30 (STREDA) Ch. Grob – Vajnory „B“ Marczell
Ml. žiaci MZM B – 15. kolo
3.4. 16.30 (UTOROK) MŠK Senec „B“ – Blatné Marczell
3.4. 16.30 (UTOROK) Lamač – Miloslavov Štepanovský
3.4. 17.00 (UTOROK) Z. Bystrica – Rovinka Ťažký
4.4. 16.30 (STREDA) Čunovo – Domino „B“ Randa
4.4. 16.30 (STREDA) Jarovce – FK Dúbravka Stolárik
Súťaže riadené BFZ
St. dorast SD3R – U19 – 15. kolo
31.3. 13.30 Iskra Petržalka – Šamorín Hamuliakovo Koštrna, Sopata, Vanek za ObFZ-m
Súťaže riadené ObFZ BA-V
Dorast SD4V – 13. kolo
31.3. 10.00 Most p/B – N. Dedinka Križko, Bogdáň, Gajdošík
1.4. 10.00 Bernolákovo – Rovinka Hajnala (R) za BFZ, Chalka, Koštrna
DISCIPLINÁRNA KOMISIA:
Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 majstrovské stretnutie, podľa čl. 37/5a DP:
U. č. 57: Marián Križan 1206963 (NMŠK 1922 Bratislava, S5A), od 18.03.2018.
Vylúčený po ČK. Disciplinárna sankcia – nepodmienečne pozastavenie výkonu športu, podľa čl. 9/2b2 DP:
U. č. 58: Andrej Zavřel 1357579 (OŠK Chorvátsky Grob, S5A), vylúčený za HNS voči R a AR. DK pozastavuje menovanému výkon športu od 19.03.2018 do vyriešenia prípadu a predvoláva menovaného na zasadnutie komisie dňa 28.03.2018 o 16,30 hod.
U. č. 59: OŠK Chorvátsky Grob, S5A. DK na základe správy delegáta stretnutia začína disciplinárne konanie za porušenie povinnosti organizátora stretnutia – nezabezpečenie usporiadateľskej služby v zmysle RS, nezabezpečenie bezpečného odchodu rozhodcov a hráčov z HP po skončení stretnutia a nedostavenie sa HU v stretnutí OŠK Chorvátsky Grob – FK Dúbravka, odohratého dňa 18.03.2018. DK predvoláva zástupcu klubu a VD Mareka Beloviča na zasadnutie DK BFZ dňa 28.03.2018 o 16,30 hod.
U. č. 60: DK predvoláva na svoje zasadnutie dňa 28.03.2018 o 16,30 hod. rozhodcov stretnutia Erika Bogdáňa, Miroslava Ťažkého, Martina Abrmana a DS Rudolfa Lehutu na základe podanej námietky klubu OŠK Chorvátsky Grob.
U. č. 61: Michal Moravec 1357579 (ŠK Igram, S5A). Žiadosť o zmenu disciplinárnej sankcie. DK zamieta žiadosť z dôvodu, že menovaný ešte nevykonal polovicu disciplinárnej sankcii, podľa čl. 41/1 DP. Poplatok za prerokovanie (10.-€).
Najbližšie zasadnutie komisie sa uskutoční 28.03.2018 (Streda), v sídle ObFZ BA-mesto.
Odvolanie proti rozhodnutiu Disciplinárnej komisie (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP) sa podáva na Disciplinárnu komisiu ObFZ BA-mesto, v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia Disciplinárnej komisie (čl. 84 ods. 1 DP).