Súťaže riadené ObFZ BA-M
Seniori V. liga S5A – 26. kolo
10.6. 17.30 N. Dedinka – MŠK Senec Koštrna, Bočák Jo., Samko; Šuniar
10.6. 17.30 FK Dúbravka – Krasňany Straka M., Orlíková, Křivan; Minarovič
10.6. 17.30 NMŠK 1922 – Ch. Grob Abrman, Uram, Rataj; Kroneraff
10.6. 17.30 D. N. Ves ,,B” – Iskra Petržalka Knopp, Sabo, Šafárik; Žilavý
10.6. 17.30 Miloslavov – Jarovce Chalka, Ťažký, Kakaščík; Múčka
10.6. 17.30 Danubia H. Šúr – Vajnory ,,B” Tramita, Križko, Dúbravec; Vnuk
10.6. 17.30 Malinovo – Igram Vanek, Kravárik, Šusták; Lehuta
St. žiaci SZM – 30. kolo
6.6. 17.30 (STREDA) MŠK Senec ,,B” – N. Dedinka Dúbravec
9.6. 9.00 Ružinov – MŠK Senec ,,C” Križko
9.6. 10.45 Lamač – Jarovce Šusták
9.6. 11.30 Z. Bystrica – Most p/B Kakaščík
9.6. 15.00 FC Petržalka ,,C” – Ivanka p/D Šafárik
9.6. 15.30 NMŠK 1922 ,,B” – Kráľová p/S Rataj, Uram
10.6. 9.00 FK Dúbravka – Kalinkovo Vanek
10.6. 10.00 Malinovo – PFA ŠTK Šamorín ,,B” Takáč, Bočák Jo.
Ml. žiaci MZM A – 24. kolo - dohrávka
4.6. 18.00 (PONDELOK) Ružinov – Tomášov Vanek
Súťaže riadené SFZ
LMŽ U-12, U-13
10.6. 10.00-11.30 K. Ves – Domino Knopp, Rataj
10.6. 10.00-11.30 FC Petržalka – D. Streda Chalka, Koštrna
Súťaže riadené BFZ
Prípravka PMA1 – 25. kolo
5.6. 18.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – PŠC Pezinok Marczell
5.6. 18.00 (UTOROK) Rovinka – Ivanka p/D Randa
5.6. 18.00 (UTOROK) D. Lužná – MŠK Senec Vargová
5.6. 18.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – NMŠK 1922 Stolárik
5.6. 18.00 (UTOROK) Rača – Vrakuňa Tanglmayer
Prípravka PMA1 – 26. kolo
9.6. 9.00 PŠC Pezinok – FC Malacky (R) za ObFZ-v
9.6. 11.00 CFK Pezinok – Rača (R) za ObFZ-v
9.6. 11.30 Vrakuňa – FKP Dúbravka Stolárik
10.6. 9.00 FA Lafranconi – FC ŠTK Šamorín Štepanovský
10.6. 10.30 MŠK Senec – Rovinka Marczell
10.6. 13.00 NMŠK 1922 – D. Lužná Uram
Prípravka PMB1 – 25. kolo
5.6. 17.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – PŠC Pezinok (R)
5.6. 18.00 (UTOROK) Rovinka – Ivanka p/D Štepanovský
5.6. 18.00 (UTOROK) D. Lužná – MŠK Senec Šusták
5.6. 18.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – NMŠK 1922 Vanek
5.6. 18.00 (UTOROK) Rača – Vrakuňa Křivan
5.6. 18.00 (UTOROK) FC Malacky - CFK Pezinok (R) za ObFZ-v
Prípravka PMB1 – 26. kolo
9.6. 10.00 PŠC Pezinok – FC Malacky (R) za ObFZ-v
9.6. 12.15 CFK Pezinok – Rača (R) za ObFZ-v
8.6. 17.00 (PIATOK) Vrakuňa – FKP Dúbravka Randa
10.6. 10.15 FA Lafranconi – FC ŠTK Šamorín Štepanovský
10.6. 12.00 MŠK Senec – Rovinka Marczell
10.6. 12.00 NMŠK 1922 – D. Lužná Uram
Prípravka PMC1 – 25. kolo
5.6. 16.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – PŠC Pezinok Marczell
5.6. 17.00 (UTOROK) Rovinka – Ivanka p/D Randa
5.6. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – MŠK Senec Vargová
5.6. 17.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – NMŠK 1922 Stolárik
5.6. 17.00 (UTOROK) Rača – Vrakuňa Křivan
5.6. 17.00 (UTOROK) FC Malacky – CFK Pezinok (R) za ObFZ-v
5.6. 17.00 (UTOROK) D. N. Ves – FA Lafranconi Malovec Ro.
Prípravka PMC1 – 26. kolo
9.6. 11.00 PŠC Pezinok – FC Malacky (R) za ObFZ-v
9.6. 13.30 CFK Pezinok – Rača (R) za ObFZ-v
9.6. 9.00 Vrakuňa – FKP Dúbravka Stolárik
9.6. 15.30 Ivanka p/D – D. N. Ves Marczell
10.6. 11.30 FA Lafranconi – FC ŠTK Šamorín Štepanovský
10.6. 13.00 MŠK Senec – Rovinka Marczell
10.6. 11.00 NMŠK 1922 – D. Lužná Uram
Prípravka PMA2 – 21. kolo
9.6. 9.00 Z. Bystrica – Inter ,,B” Kakaščík
9.6. 9.30 Miloslavov – Iskra Petržalka Bočák Jo.
9.6. 10.00 NMŠK 1922 ,,B” – FK Dúbravka Šafárik
11.6. 17.00 (PONDELOK) Domino ,,B” – Vajnory Tanglmayer
Prípravka PMB2 – 21. kolo
9.6. 10.15 Z. Bystrica – Inter ,,B” Kakaščík
9.6. 11.00 Miloslavov – Iskra Petržalka Bočák Jo.
9.6. 11.00 NMŠK 1922 ,,B” – FK Dúbravka Šafárik
11.6. 16.00 (PONDELOK) Domino ,,B” – Vajnory Tanglmayer
Prípravka PMC2 – 21. kolo
9.6. 9.00 N. Dedinka – Stupava Bogdáň
9.6. 14.30 Báhoň – Inter ,,B” (R)
10.6. 11.00 Malinovo – Závod Randa
Súťaže riadené ObFZ BA-V
Dorast SD4V – 22. kolo
9.6. 10.00 Most p/B – Budmerice Kravárik, Chalka, Vargová (HP Malinovo)
9.6. 14.00 N. Dedinka – Ekonóm Chalka, Vargová, Kravárik
10.6. 15.00 CFK Pezinok – Bernolákovo (R) za BFZ, (AR1) za BFZ
10.6. 15.00 Kráľová p/S – V. Leváre (R) za BFZ, (AR1) za BFZ