Richard Varga

Marketingový riaditeľ pretekov L'Etape Slovakia by Tour de France Peter Pukalovič.
16.08.2023
Chára sa po polmaratóne chystá na ďalšie vytrvalostné podujatie. Pôjde preteky po vzore TourHlavné preteky odštartujú v nedeľu 20. augusta o siedmej hodine ráno.
16.08.2023
Richard Varga.
28.06.2023
Triatlonistom sa v Poľsku nedarilo. Varga nedokončil a Rojtáš mal pád na bicykliV súťaži mužov triumfoval Nór Vetle Bergsvik Thorn.
28.06.2023
Richard Varga počas ME v Madride 2023.
04.06.2023
Varga zaostal za víťazom o viac ako 12 minút, Gajdošová v top 30Druhý Slovák Peter Rojtáš preteky nedokončil.
04.06.2023
Ondrej Kubo (vpravo).
07.05.20232
Na MS v triatlone ovládli Francúzi, Slovák sa umiestnil v Top 10Ondrej Kubo zaostal za víťazom o vyše päť minút.
07.05.20232
Margaréta Vráblová.
01.05.2023
Vráblová dosiahla veľký úspech. Na MS získala striebornú medailuMajsterkou sveta sa stala Zsanett Bragmayerová.
01.05.2023
02.12.2022
Varga vyhral anketu Triatlonista roka už štrnásty raz, Kuriačková má desiaty triumfVarga dosiahol v tejto sezóne niekoľko úspešných výsledkov, Kuriačková triumfovala na Africkom pohári v Zimbabwe.
02.12.2022
Richard Varga by mal patriť medzi najväčšie slovenské nádeje na Európskych hrách.
Miloslav Šebela24.11.20221
Varga: Keď sledujem preteky, na ktorých nie som, škrie ma toTriatlonista ukázal veľký potenciál na súťažiach Ironman.
Lukáš Kubiš.
Miloslav Šebela19.11.2022
Slovenská legenda má 50. titul. Uspela v novej disciplíneV Šamoríne sa konali prvé slovenské majstrovstvá v graveli.
Ondrej Kubo (vpravo) na MS v stredne dlhom triatlone 2022 v Šamoríne.
21.08.2022
Z MS v Šamoríne sa odhlásili dvaja Slováci, z titulu sa teší FrancúzJediný Slovák na štarte sa dostal do Top 10.
21.08.2022
13.08.2022
Triatlonista Varga nedokončil finále ME, ovládli ho FrancúziZlato získal Leo Bergere, striebro Pierre le Corre a bronz Dorian Coninx.