Lovro Kos

Lovro Kos.
01.03.2024
Triumf v Lahti získal Kos, Kraft nepostúpil do druhého kolaKraft nezvládol prudký nárazový vietor a v prvom kole skočil len 105 metrov.
01.03.2024
Lovro Kos.
10.02.2024
Favorita zdolal o necelý bod. Slovinec sa v Lake Placid tešil z premiérového triumfuNaozaj som dnes nečakal, že zvíťazím, hodnotil.
10.02.2024
Slovinský tím v zložení Timi Zajc, Domen Prevc, Lovro Kos, a Peter Prevc sa raduje z víťazstva.
28.01.2024
Aj bez Lanišeka sa to dá, Slovinci obhájili titul v tímovej súťažiSlovinská jednotka chýbala pre zranenie kolena.
28.01.2024
Stefan Kraft po víťazstve na podujatí Svetového pohára v poľskom Zakopanom.
21.01.2024
Kraft triumfoval v Zakopanom. Víťazstvom prekonal Ahonenov rekord v počte pódiíKraft zaznamenal 109. pódiové umiestnenie.
21.01.2024
Radosť rakúskeho tímu po víťazstve v tímovej súťaži v Zakopanom.
20.01.2024
Tímovú súťaž v Zakopanom vyhrali Rakúšania, Japonci skončili mimo pódiaV celkovom poradí Poľského turné sú rakúski reprezentanti na druhom mieste.
20.01.2024
Slovinskí skokani na lyžiach v zložení Lovro Kos, Žiga Jelar, Timi Zajc, Anže Lanišek získali zlaté medaily v súťaži družstiev na MS v severskom lyžovaní 2023.
04.03.2023
Slovinskí skokani získali na MS historicky prvé zlato v súťaži družstievSlovinci sa tešili pred domácim publikom.