John Isner

John Isner sa na US Open rozlúčil s fanúšikmi aj s tenisovou kariérou.
01.09.20231
Do histórie sa zapíše ako rekordér, v USA dlho nebol lepší tenistaV zbierke má 16 titulov na okruhu ATP vo dvojhre.
01.09.20231
John Isner odohral na US Open 2023 posledný zápas v kariére.
31.08.2023
Isner sa rozlúčil s kariérou v päťsetovej bitke, na US Open nečakane končí HurkaczS turnajom sa rozlúčil aj britský tenista Andy Murray.
31.08.2023
John Isner a najdlhší zápas v histórii tenisu proti Nicolasovi Mahutovi.
24.08.2023
Vyhral najdlhší tenisový zápas v histórii. Isner avizuje koniec kariéryUS Open bude jeho posledný turnaj.
24.08.2023
Caroline Wozniacka.
16.08.2023
Pozíciu nemajú, no grandslam si zahrajú. Voľné karty dostali Williamsová, Wozniacka či IsnerWozniacka sa na kurty vrátila začiatkom augusta po triapolročnej prestávke.
16.08.2023
John Isner (vľavo) a Nicolas Mahut odohrali na Wimbledone 2010 najdlhší zápas histórie.
Miloslav Šebela23.06.20238
Rekord, ktorý sa už nedá prekonať. Ani technika nečakala, že sa tak dlho bude hraťPred 13 rokmi sa odohral najdlhší tenisový zápas.
Čínsky tenista Wu I-ping.
13.02.2023
Prvý titul pre Čínu na turnaji ATP, finále rozhodli tiebreakyČínsky tenista zdolal vo finále turnaja v Dallase Johna Isnera.
13.02.2023
John Isner a Andy Murray.
30.06.2022
Isner konečne zdolal Murrayho. Je to viac ako historický zápas, hovoríJohn Isner na Wimbledone pred rokmi vyhral najdlhší tenisový zápas v histórii.
30.06.2022
Momentka zo zápasu John Isner - Nicolas Mahut. Američan vyhral rozhodujúci set pomerom 70:68.
Jana Sedláková24.06.20223
Hrali tri dni, tabuľa so skóre to nevydržala. Historický zápas má výročieJohn Isner a Nicolas Mahut odohrali na Wimbledone 2010 najdlhší tenisový zápas v histórii.
Rafael Nadal.
11.05.2022
Nadal zvládol dve náročné chvíle, potom už na kurte dominovalKaren Chačanov vyradil nasadeného súpera.