Igor Vlha

Petra Vlhová na tlačovej konferencii s trénerom Maurom Pinim.
Nikola Baďová15.03.2024
Mal aj iné ponuky, ale vyhrala spolupráca s Vlhovou. Ľudsky si rozumieme, vraví lyžiarkaSlovenku povedie až do ZOH 2026.
Kontrolór FIS a športová riaditeľka Jana Palovičová gestikulujú počas kontroly trate pred pretekmi Svetového pohára v Jasnej.
Nikola Baďová21.01.202449
Niektoré pretekárky šomrali, ale Jasná dostala pochvalu. Svetový pohár chce opäťDiskusie vyvolalo prvé kolo obrovského slalomu.
Igor Vlha.
Nikola Baďová21.01.2024159
Vlhová odletela do Švajčiarska. Verím, že operácia dopadne dobre, vraví otecSlovenská lyžiarka ukončila v domácom stredisku sezónu.
Petra Vlhová sa teší z víťazstva so svojím otcom Igorom Vlhom.
11.01.20231
Toto sme potrebovali. Vedel som, že to musí prísť, vraví Vlhovej otecSlovenka sa dočkala prvého víťazstva v sezóne.
11.01.20231
Mikaela Shiffrinová máva fanúšikom po druhom víťazstve v Semmeringu.
Nikola Baďová08.01.202353
Shiffrinová píše históriu. Zložila posledný kúsok skladačky, tvrdí MagoniAmeričanka vyrovnala rekord Lindsey Vonnovej.
Otec Igor Vlha sa teší z víťazstva v Záhrebe 2022. Tento rok Petra Vlhová obsadila druhú priečku. rozhovor
Nikola Baďová06.01.20233
Petre chýba iba jeden dobrý výsledok a vráti sa späť do formy, tvrdí Igor VlhaIgor Vlha odpovedal na otázky Sportnetu.
Petra Vlhová.
Nikola Baďová04.01.202315
Vlhová ukázala v Záhrebe silu a potenciál, ale na Shiffrinovú opäť nestačilaSlovenka sa v prvom kole nevyhla chybám, ktoré ju neskôr mrzeli.
Nikola Baďová26.12.20223
Pôjde o dôležité body a preteky. Vlhová počas sviatkov tvrdo trénovalaPri prvom štarte vo Svetovom pohári sa v rakúskom stredisku umiestnila na jedenástom mieste.
Petra Vlhová sa teší z tretieho miesta v obrovskom slalome v Sestriere.