Andrij Lunin

Brankár Andrij Lunin počas odvety semifinále Ligy majstrov Real Madrid - Bayern Mníchov.
12.09.20241
V minulej sezóne bol jednotkou. Ukrajinský brankár podpísal s Realom Madrid novú zmluvuPôvodný kontrakt mu mal vypršať v lete budúceho roka.
12.09.20241
Ivan Rakitič
21.07.2024
Futbalové prestupy ONLINE: Rakitič si prvýkrát zahrá v Chorvátsku (nedeľa, 21. júl)Pozrite si prehľad zaujímavých futbalových prestupov v letnom prestupovom období 2024 na Slovensku aj v zahraničí v nedeľu 21. júla. Sledujte minútu po minúte.
21.07.2024
Brankár Andrij Lunin (hore) chytá loptu.
30.05.2024
Real nenecháva nič na náhodu. Brankára izoloval, na finále Ligy majstrov pocestuje sámDvadsaťpäťročný brankár predstavuje riziko nákazy, a preto trénuje samostatne.
30.05.2024
Andrij Lunin a Thibaut Courtois
27.05.2024
Lunin alebo Courtois? Podľa Ancelottiho si vo Wembley zaslúžia chytať obajaCarlo Ancelotti sa zatiaľ nerozhodol, kto bude v bráne Realu vo finále Ligy majstrov.
27.05.2024
Lunin v akcii.
Pavol Spál18.04.202423
Urobil nemožné, dotkol sa slávy, má dokonalú známku. Real velebí skrytého hrdinuUkrajinec Lunin spasil najslávnejší klub sveta.
Ukrajinský brankár Realu Madrid Andrij Lunin chytil penaltu v zápase Ligy majstrov.
09.11.2023
Netušil, že vôbec nastúpi. O pár minút neskôr bol hrdinom RealuUkrajinského brankára chválil aj tréner Carlo Ancelotti.
09.11.2023
Momentka zo zápasu Real Madrid - Šachtar Doneck.
06.10.2022
Ukrajinský brankár chytal za Real proti Šachtaru Doneck. Prekonali ho len akrobatickyMohli sme vyhrať 7:1, hneval sa hráč Realu Madrid.
06.10.2022
Karim Benzema.
03.10.2022
Real po roku opäť padol s rovnakým súperom. Ancelotti: Chýbala nám penaltaOsasuna obrala majstra o prvé body v sezóne La Ligy.