Procházková a Klementová nepostúpili z kvalifikácie šprintu na MS v SeefeldeMedzi mužmi sa nepresadil ani Andrej Segeč.
21.02.2019
Na snímke slovenská bežkyňa na lyžiach Alena Procházková.
19.02.2019
Štartujú severské majstrovstvá sveta. Slovensko na nich nikdy nezískalo medailuŠídlová bude historicky prvou skokankou.
19.02.2019
Slovenský reprezentant v behu na lyžiach Peter Mlynár v cieli pretekov na 50 kilometrov takmer ani nedýchal.
24.02.2018
Mlynár nemohol v cieli dýchať: Neviem, čo to boloV Pjongčangu sa na päťdesiatkilometrovú trať klasickou technikou vydali aj traja slovenskí reprezentanti.
24.02.2018
Dario Cologna sa raduje z triumfu.
16.02.2018
Cologna sa zapísal do histórie, ako prvý bežec na lyžiach zavŕšil zlatý hetrikNajlepší Slovák Peter Mlynár skončil až v siedmej desiatke.
16.02.2018
Alena Procházková počas tréningu v Pjongčangu.
13.02.201825
Mlynár prekvapujúco postúpil ďalej, Procházkovej chýbala necelá sekundaSlovenská bežkyňa obsadila prvú nepostupovú pozíciu.
Fínsky bežec na lyžiach Iivo Niskanen získal na MS v severských disciplínach v Lahti prvú zlatú medailu pre usporiadateľskú krajinu.
01.03.2017
Prvá zlatá medaila v Lahti pre Fínov. Niskanen triumfoval na 15 km klasickyDruhé miesto obsadil Nór Martin Johnsrud Sundby a bronz vybojoval ďalší Nór Niklas Dyrhaug.
01.03.2017
Alena Procházková  počas tretieho štvrťfinálového šprintu žien na 1,4 km  na ZOH vo Whistleri.
20.01.2014
FIS potvrdila štyri miesta v Soči pre slovenských bežcovAlena Procházková bude štartovať už na svojej tretej olympiáde.
20.01.2014
Segeč skončil v behu na 10 km klasicky na 27. mieste
17.01.2012
Segeč skončil v behu na 10 km klasicky na 27. miesteSlovenská lyžiarka Barbora Klementová obsadila v utorok na I. zimných olympijských hrách mládeže v Innsburcku 12. miesto v behu na 5 km klasicky.