Stanley Cup 4x (1928, 1933, 1940, 1994)

Vyradené čísla:

1 (Eddie Giacomin), 2 (Brian Leetch), 3 (Harry Howell), 7 (Rod Gilbert), 9 (Adam Graves, Andy Bathgate), 11 (Mark Messier, Vic Hadfield), 19 (Jean Ratelle), 30 (Henrik Lundqvist), 35 (Mike Richter)

New York Rangers patria medzi najstaršie stále hrajúce kluby v NHL, keďže sú členom tzv. "Original Six".

Klub vznikol v roku 1926 a doposiaľ ani raz nemenil svoj názov. Napriek dlhej histórii majú na konte len štyri Stanleyho poháre, z toho len jeden v povojnovej ére.

Hrajú v slávnej Madison Square Garden a ich legendami sú Brian Leetch, Mark Messier, Rod Gilbert či z modernejšej histórie Henrik Lundqvist.

Kaapo Kakko.
14.06.2024
Bol hviezdičkou MS, v NHL nenapĺňa potenciál. Kakko predĺžil zmluvu, ale len o rokNenadviazal na úspešný ročník.
14.06.2024
Hokejisti Floridy Panthers pózujú s Prince of Wales Trophy.
02.06.20241
Play-off NHL má prvého finalistu, dokázal to druhýkrát po sebePred bránami finále zostali hráči New Yorku Rangers.
02.06.20241
Chris Kreider.
31.05.2024
Kreider najprv vyrovnal klubový rekord, neskôr odhodil Tkachukov chránič na zubyÚtočník New Yorku Rangers sa postaral o prvý gól zápasu.
31.05.2024
Anton Lundell oslavuje gól so spoluhráčmi.
31.05.2024
Druhé finále za sebou? Floride stačí vyhrať už len jeden zápasVíťazi základnej časti sa ocitli na pokraji vypadnutia po prvý raz v tohtoročnom play-off.
31.05.2024
Juraj Pekarčík (vľavo) a Martin Mišiak.
Šimon Čop30.05.2024
Chuťovky z NHLky: Mišiak a Pekarčík porozprávali o prvých zmluvách v NHL Aký je za zmluvami príbeh a prečo nosí Mišiak zakaždým iné číslo?
Zľava Sam Reinhart, brankár Sergej Bobrovskij a Aaron Ekblad sa tešia po víťazstve v zápase Florida Panthers - New York Rangers vo 4. finále Východnej konferencie NHL.
29.05.2024
Reinhart prekonal klubový rekord, Bobrovskij predbehol Brodeura aj HašekaFlorida zdolala vo štvrtom zápase finále Východnej konferencie New York Rangers 3:2 po predĺžení.
29.05.2024
Hokejisti Floridy Panthers sa radujú z výhry.
29.05.2024
29.05.2024
Jacob Trouba.
28.05.2024
Za faul do hlavy smiešna pokuta. Teraz sa chudák nenaje, sarkasticky vraví tréner súperaZavážilo, že súpera nezranil.
28.05.2024
Hokejisti NY Rangers sa tešia z výhry
27.05.2024
New York Rangers vytvorili rekord, v predĺžení sú naďalej stopercentníPrekonali zápisy Caroliny a Edmontonu.
27.05.2024
Hokejisti New Yorku Rangers
27.05.20241
V predĺžení sú neporaziteľní. Florida búšila, no Rangers vyhraliStrelcom víťazného gólu bol Wennberg.