FC Metz

Georges Mikautadze.
01.07.2024
Mikautadze vystrieľal Gruzínsku historický postup, Ajax ho napriek tomu predalDvadsaťtriročný útočník bol k pondelku na čele tabuľky strelcov EURO 2024 spoločne so Schranzom a Musialom.
01.07.2024
Futbalisti AS Saint-Étienne oslavujú postup do Ligue 1.
02.06.2024
Rozhodlo až predĺženie. St. Étienne oslavuje postup, do Ligue 1 sa vracia po dvoch rokochHráči Metz v riadnom hracom čase vyhrali napriek tomu, že hrali v oslabení.
02.06.2024
Futbalisti AS Saint-Étienne.
31.05.20241
St. Étienne zvládlo úvodný zápas baráže, priblížilo sa k návratu do Ligue 1Odvetný duel sa hrá v nedeľu o 17.00.
31.05.20241
Kylian Mbappe
19.05.2024
Mbappé vynechá záverečný ligový zápas Paríža, klub dôvod neuviedolParíž St. Germain nastúpi na trávniku Metz.
19.05.2024
Kylian Mbappé oslavuje zisk titulu po poslednom domácom zápase v drese PSG.
13.05.2024
Mbappé sa s domácimi fanúšikmi rozlúčil gólom, Škriniar sa vrátil do zostavyFrancúzsky futbalový útočník odohral posledný zápas na domácom štadióne PSG.
13.05.2024
Momentka zo zápasu 32. kola Ligue 1 medzi AS Monaco a Clearmontom.
04.05.2024
Le Havre smeruje k záchrane, Monaco si hladko poradilo s ClermontomFutbalistov Le Havre delia 3 body od zostupovej priečky.
04.05.2024
Lille oslavuje gól.
28.04.2024
Paríž sa teší z dvanásteho titulu, pomohla mu prehra MonakaParíž St. Germain môže oslavovať titul, ak Monako zakopne v súboji s Lyonom.
28.04.2024
Futbalisti RC Lens.
13.04.2024
Méty museli otáčať skóre, podarilo sa im to ešte v prvom polčaseO góly sa postaral Gruzínec Georges Mikautadze.
13.04.2024
Futbalisti Brestu sa tešia z gólu v zápase francúzskej Ligue 1.
07.04.2024
Brest naďalej sníva o Lige majstrov, zvládol aj sedemgólovú prestrelkuVo francúzskej lige sa zrodili aj bezgólové remízy.
07.04.2024
Radosť hráčov AS Monaco.
30.03.2024
Metz bol na domácom trávniku bezradný. Monaco mu nadelilo päť gólovPo prvom polčase vyhrávali hostia už 3:0.