Arsenal FC

Mauricio Pochettino a Conor Gallagher.
st 10:08
Chelsea sa proti Arsenalu zosypala. Keď máme zlý deň, tak sme naozaj veľmi zlí, uviedol PochettinoDomáci futbalisti zaznamenali rekordné víťazstvo v derby proti Chelsea.
st 10:08
Hráči Arsenalu oslavujú gól v zápase Premier League proti Chelsea
ut 22:54
Debakel v londýnskom derby. Arsenal si podal Chelsea a drží sa v hre o titulPo dva góly strelili Havertz a White.
ut 22:54
Fotka zo zápasu HK Spišská Nová Ves - HK Nitra.
ut 00:00
Nitrania zabojujú o majstrovský mečbal na domácom ľade. Športový program na dnes (23. apríl)Pozrite si prehľad športových udalostí v utorok 23. apríla. Aký je program dňa?
ut 00:00
Leandro Trossard oslavuje gól.
so 22:41
Arsenal boj o titul nevzdáva a je opäť na čele. Burnley uspelo v dôležitom súbojiSheffield po jednoznačnej prehre ostáva na dne tabuľky.
so 22:41
Chips Keswick
pi 15:49
Klub viedol sedem rokov. Zomrel Chips Keswick, bývalý prezident Arsenalu Zomrel vo veku 84 rokov.
pi 15:49
Na snímke smutní hráči Podbrezovej po skončení odvetného zápasu semifinále Slovnaft Cup-u medzi FK Železiarne Podbrezová a FC Spartak Trnava.
18.04.2024
Skuhravý: Tri polčasy sme boli lepším mužstvom. Anglicko v LM už bez zástupcu (Sportnet podcast)Vypočujte si štvrtkovú časť denného športového podcastu portálu Sportnet.sk, v ktorom si zhrnieme to najdôležitejšie, čo sa udialo v športovom svete.
18.04.2024
Radosť hráčov Bayernu Mníchov.
Ivan Mriška18.04.2024
Smoliar? Harry Kane čelí posmeškom, ale môže vyhrať Ligu majstrovBayern Mníchov zdolal Arsenal Londýn 1:0.
Joshua Kimmich oslavuje gól.
17.04.2024
Arsenal neprekročil svoj tieň, Bayern živí šancu na jedinú trofejO víťazný gól domácich sa postaral v 63. minúte Joshua Kimmich.
17.04.2024
Joshua Kimmich oslavuje gól do siete Arsenalu.
17.04.2024
17.04.2024
Bayern Mníchov - Arsenal: ONLINE prenos zo štvrťfinále Ligy majstrovonline
17.04.2024
Liga majstrov: Bayern zvládol odvetu na domácej pôde a postúpil do semifináleSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu odvety štvrťfinále Ligy majstrov: Bayern Mníchov - Arsenal FC.