Nedeľa, 7. marec, 2021Meniny má Tomáš

Zápasy 2. kola I. skupiny regionálnych zón

SITA|Publikované 9. apr 2007 o 10:58

BRATISLAVA 9. apríla (SITA) - Súhrn konečných výsledkov víkendových stretnutí 2. kola I. skupín jednotlivých kontinentálnych zón Davisovho pohára 2007 tenisových mužských reprezentačných družstiev. Víťazné ...

BRATISLAVA 9. apríla (SITA) - Súhrn konečných výsledkov víkendových stretnutí 2. kola I. skupín jednotlivých kontinentálnych zón Davisovho pohára 2007 tenisových mužských reprezentačných družstiev. Víťazné tímy postúpili do septembrových barážových súbojov o účasť vo svetovej skupine 2008.


Euroafrická zóna - 2. kolo I. skupiny:


MACEDÓNSKO - SLOVENSKO 0:5

(Skopje, TK Jug - mestský park, antuka vonku)

piatok

Lazar Magdincev - Michal Mertiňák 3:6, 2:6, 6:4, 4:6

Predrag Rusevski - Dominik Hrbatý 2:6, 3:6, 3:6

sobota

Lazar Magdincev, Predrag Rusevski - Dominik Hrbatý, Michal Mertiňák 2:6, 1:6, 2:6

nedeľa

Ilija Martinoski - Pavol Červenák 3:6, 4:6

Dimitar Grabuloski - Ivo Klec 2:6, 3:6


IZRAEL - TALIANSKO 3:2

(Ramat Hašaron, Canada Stadium, tvrdý povrch Acrylic vonku)

piatok

Dudi Sela - Andreas Seppi 6:3, 7:5, 1:6, 3:6, 6:3

Noam Okun - Simone Bolelli 7:5, 7:5, 6:4

sobota

Jonathan Erlich, Andy Ram - Daniele Bracciali, Potito Starace 6:3, 7:6 (4), 7:6 (5)

nedeľa

Noam Okun - Andreas Seppi 6:7 (4), 6:7 (1)

Dudi Sela - Simone Bolelli 5:7, 3:6


SRBSKO - GRUZÍNSKO 5:0

(Belehrad, Športové centrum Kovilovo, antuka v hale)

piatok

Novak Djokovič - George Chanturia 6:1, 5:0 - skreč, Chanturia odstúpil

Janko Tipsarevič - Lado Čichladze 6:4, 6:4, 7:5

sobota

Ilija Bozoljac, Nenad Zimonjič - Lado Čichladze, George Chrikadze 7:5, 6:4, 6:3

nedeľa

Ilija Bozoljac - Lado Čichladze 4:6, 6:3, 7:6 (6)

Janko Tipsarevič - George Chrikadze 6:0, 6:1


VEĽKÁ BRITÁNIA - HOLANDSKO 4:1

(Birmingham, National Exhibition Centre, tvrdý povrch GreenSet v hale)

piatok

Andy Murray - Raemon Sluiter 6:3, 7:5, 6:2

Tim Henman - Robin Haase 7:6 (4), 6:3, 7:6 (4)

sobota

Jamie Murray, Greg Rusedski - Robin Haase, Rogier Wassen 6:1, 3:6, 6:3, 7:6 (5)

nedeľa

Jamie Murray - Robin Haase 6:4, 6:7 (0), 2:6

Tim Henman - Igor Sijsling 6:2, 6:3


Ázijskooceánska zóna - 2. kolo I. skupiny:


JAPONSKO - THAJSKO 5:0

(Osaka, Namihaja Dome - Kadoma Sports Center, tvrdý povrch Taraflex v hale)

piatok

Go Soeda - Kittiphong Wachiramanowong 6:1, 6:2, 6:2

Takao Suzuki - Weerapat Doakmaiklee 6:4, 6:2, 6:3

sobota

Satoši Iwabuči, Takao Suzuki - Sanchai Ratiwatana, Sonchat Ratiwatana 6:3, 6:4, 2:6, 6:4

nedeľa

Go Soeda - Weerapat Doakmaiklee 6:1, 6:2

Juiči Sugita - Kittiphong Wachiramanowong 6:2, 6:4


KÓREJSKÁ REPUBLIKA - UZBEKISTAN 5:0

(Soul, Olympic Tennis Court, tvrdý povrch Rebound Ace vonku)

piatok

Kju-tae Im - Faruch Dustov 6:0, 6:2, 4:6, 7:5

Hjung-taik Lee - Denis Istomin 6:3, 6:2, 6:2

sobota

Jae-sung An, Woong-sun Jun - Faruch Dustov, Denis Istomin 6:1, 6:3, 6:1

nedeľa

Woong-sun Jun - Sarvar Ikramov 7:5, 6:4

Jae-sung An - Vaja Uzakov 6:1, 6:2


Americká zóna - 2. kolo I. skupiny:


PERU - MEXIKO 3:2

(Ásia, Estádio Ásia, antuka vonku)

piatok

Luís Horna - Daniel Garza 6:4, 7:6 (8), 2:6, 6:3

Iván Miranda - Santiago González 6:3, 3:6, 6:1, 5:7, 8:6

sobota

Luís Horna, Iván Miranda - Santiago González, Antonio Ruíz-Rosales 6:1, 6:3, 6:1

nedeľa

Matias Silva - Juan-Manuel Elizondo 4:6, 3:6

Mauricio Echazu - Daniel Garza 6:4, 1:6, 4:6


BRAZÍLIA - KANADA 3:1

(Florianopolis, Costao Do Santinho Resort e Spa, antuka vonku)

piatok

Ricardo Mello - Frank Dancevic 3:6, 6:7 (7), 6:3, 6:3, 11:9

Flávio Saretta - Frederic Niemeyer 6:4, 6:7 (6), 6:2, 6:1

sobota

Gustavo Kuerten, Andre Sá - Daniel Nestor, Frederic Niemeyer 6:4, 3:6, 4:6, 6:7 (4)

nedeľa

Flavio Saretta - Peter Polansky 1:6, 6:2, 7:5, 6:1

Ricardo Mello - Frederic Niemeyer - záverečnú dvojhru po dohode kapitánov oboch tímov nehrali


Súvisiace články