Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Zápasy 1. kola II. svetovej skupiny - priebežný súhrn

SITA|Publikované 22. apr 2007 o 19:07

BRATISLAVA 22. apríla (SITA) - Priebežný súhrn výsledkov víkendových zápasov 1. kola II. svetovej skupiny Pohára federácie 2007 tenisových reprezentačných družstiev žien

SLOVENSKO - ČESKO 0:5

(Sibamac aréna Národného tenisového centra, Bratislava, antuka pod čiastočne i úplne zatiahnutou strechou)

sobota:

Daniela Hantuchová - Lucie Šafářová 6:7 (1), 6:4, 3:6 za 158 minút

Dominika Cibulková - Nicole Vaidišová 6:3, 4:6, 5:7 za 147 minút

nedeľa:

Daniela Hantuchová - Nicole Vaidišová 2:6, 7:6 (1), 3:6 za 168 minút

Magdaléna Rybáriková - Barbora Záhlavová-Strýcová 1:6, 1:2 za 36 minút - skreč, Rybáriková odstúpila pre svalové zranenie v oblasti slabín

Dominika Cibulková, Janette Husárová - Iveta Benešová, Barbora Záhlavová-Strýcová 3:6, 3:6 za 71 minút

NEMECKO - CHORVÁTSKO 4:1

(areál klubu TV Fürth 1860 Tennis, Fürth, antuka vonku)

sobota:

Sandra Klöselová - Jelena Kostaničová-Tošičová 3:6, 1:6

Anna-Lena Grönefeldová - Ivana Lisjaková 3:6, 6:3, 7:5

nedeľa:

Anna-Lena Grönefeldová - Jelana Kostaničová-Tošičová 6:4, 6:3

Tatjana Maleková - Ivana Lisjaková 6:2, 6:3

Tatjana Maleková, Andrea Petkovicová - Jelana Kostaničová-Tošičová, Sanja Ančičová 6:3, 6:7 (7), 6:3

KANADA - IZRAEL 0:2 - po sobotňajších dvojhrách (v nedeľu sa začalo hrať o 21.00 h SELČ)

(Kamloops Fieldhouse, Kamloops, tvrdý povrch Taraflex v hale)

sobota:

Stéphanie Duboisová - Šahar Peerová 4:6, 4:6

Aleksandra Wozniaková - Tzipora Obzilerová 4:6, 6:4, 4:6

RAKÚSKO - AUSTRÁLIA 4:1

(Messe Dornbirn, Dornbirn, antuka v hale)

sobota:

Tamira Paszeková - Samantha Stosurová 6:1, 6:1

Sybille Bammerová - Alicia Moliková 7:5, 6:4

nedeľa:

Sybille Bammerová - Samantha Stosurová 6:3, 7:5

Tamira Paszeková - Alicia Moliková 6:4, 6:2

Melanie Klaffnerová, Yvonne Meusburgerová - Samantha Stosurová, Rennae Stubbsová 4:6, 3:6

Víťazné tímy postúpili do stretnutia o účasť v I. svetovej skupine 2008 s družstvami, ktoré prehrali vo štvrťfinále I. svetovej skupiny 2007. Zdolané tímy budú takisto 14. - 15. júla bojovať o zotrvanie v II. svetovej skupine s družstvami, ktoré postúpili z I. skupín kontinentálnych zón 2007.