Pondelok, 2. augusta, 2021Meniny má Gustáv

Vstupenky na HC Lev sa budú predávať už od 4 eur

SITA|8. aug 2011 o 14:16

Najlacnejšie vstupenky na domáce súboje tímu HC LEV Poprad v KHL budú stať 4 eurá.

POPRAD. Najlacnejšie vstupenky na domáce súboje tímu HC LEV Poprad v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) budú stať 4 eurá. Za túto sumu sa priaznivci dostanú na zápasy proti Jekaterinburgu, Čechovu, Chanty-Mansijsku, Novokuznecku a Chabarovsku.

Ide však len o obmedzený počet miest v najvrchnejších častiach tribúny za bránkou zakúpených v predpredaji, teda viac ako desať dní pred konaním duelu. Informuje o tom oficiálna stránka klubu.

Zástupcovia HC Lev rozdelili hľadisko do šiestich cenových kategórií, cena vstupeniek na jednotlivé zápasy sa navyše budú líšiť v závislosti aj od kvality súpera. Ceny lístkov na jednotlivé stretnutia sa budú pohybovať od 4 do 19 eur.

Vo štvrtok 11. augusta 2011 klub HC Lev Poprad spustí aj predpredaj celosezónnych vstupeniek, ceny sa v závislosti od sektoru budú pohybovať od 168 do 462 eur.

Do predaja sa dostane spolu 3000 permanentiek, z toho 2500 pre fanúšikov do vzdialenosti 80 km od Popradu a 500 kusov bez obmedzenia vzdialenosti jej držiteľa od sídla klubu.

Priaznivci hokeja v podtatranskom regióne majú šancu kúpiť si celosezónnu vstupenku na domáce súboje oboch popradských klubov - HC Lev Poprad aj extraligového HK Poprad, jej cena sa bude pohybovať od 268 do 562 eur. Pri zakúpení permanentiek pripravili zástupcovia klubu aj niekoľko ďalších výhod.

Súvisiace články