14.05.2023 | Skupina A
14.05.2023 | Sk. A
7 - 1
(2:1, 2:0, 3:0)

Americký útočník Luke Tuch (číslo 11) sa teší z gólu proti Maďarsku na MS v hokeji 2023. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|14. máj 2023 o 15:20

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny A USA - Maďarsko na MS v hokeji 2023 dnes.

TAMPERE. Pozrite si oficiálny zostrih zo zápasu USA - Maďarsko v rámci skupiny A na MS v hokeji 2023, ktorý sa odohral v Nokia Arena v Tampere.

Maďari sa síce už na začiatku piatej minúty ujali vedenia po góle Istvána Sofrona, ale Američania následne siedmimi gólmi otočili skóre zápasu.

Dvoma gólmi sa zaskvel kapitán Nick Bonino z Pittsburghu Penguins a zaujímavosťou je, že gólovú produkciu USA odštartovali aj uzavreli bratia.

V siedmej minúte skóroval 27-ročný Alex Tuch a na konečných 7:1 upravil jeho o šesť rokov mladší brat Luke Tuch, ktorý pôsobí na univerzite v Bostone.

Pozrite si online prenos, kompletný program šampionátu, výsledky a tabuľky.

Domov»MS v hokeji 2023»VIDEO: Netradičný moment. Na MS skórovali bratia v jednom dueli