Po predĺžení
Česko na MS v hokeji 2024
Česko

Fotogaléria (30)
Brandon Hagel oslavuje gól so spoluhráčmi v zápase Kanada - Česko na MS v hokeji 2024. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|21. máj 2024 o 19:28

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny A Kanada - Česko na MS v hokeji 2024 dnes.

PRAHA. Českí hokejisti prehrali v utorok v predposlednom zápase A-skupiny na MS s Kanadou 3:4 po predĺžení.

Zámorský tím z kolísky hokeja získal prvenstvo v pražskej vetve a čakal už len niekoľko minút na svojho súpera zo 4. miesta z ostravskej skupiny.

Stal sa ním slovenský tím a štvrtkový zápas štvrťfinále sa odohrá v Prahe.

Čechom výsledok nedal definitívu pred večerným duelom Fínsko - Švajčiarsko. V prípade víťazstva za tri body by na druhom mieste pred nimi skončili Švajčiari.

Pozrite si kompletný program šampionátu, výsledky a tabuľky.

Fotogaléria zo zápasu Kanada - Česko na MS v hokeji 2024 (skupina A)

Tabuľka skupiny A na MS v hokeji 2024

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body
Domov»MS v hokeji 2024»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Kanada - Česko na MS v hokeji 2024