Kazachstan

Fotka zo zápasu Česko - Kazachstan na MS v hokeji 2023.
Fotka zo zápasu Česko - Kazachstan na MS v hokeji 2023. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|14. máj 2023 o 21:58

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny B Česko - Kazachstan na MS v hokeji 2023 dnes.

TAMPERE. Pozrite si oficiálny zostrih zo zápasu Česko - Kazachstan v rámci skupiny B na MS v hokeji 2023, ktorý sa odohral v Arena Riga.

Českí hokejisti otvorili skóre stretnutia už v 9. minúte, keď sa presadil Zbořil. Svoj náskok zvýšili počas presilovej hry zásluhou Kubalíka.

Ten v druhej tretine mohol zvýšiť náskok Česka už na tri góly, samostatný nájazd však nepremenil. Naopak Kazachstan už minútu po nepremenenom nájazde dokázal znížiť zásluhou Mukhametova.

Úvod tretej tretiny opäť patril Čechom, keď už po 66 sekundách skóroval Sedlák. Ďalšie dva góly padli v presilovej hre, oba však strelil českí hokejisti.

Česko si tak pripisuje druhú výhru na turnaji, keď po Slovensku zdolalo aj Kazachstan výsledkom 5:1.

Pozrite si online prenos, kompletný program šampionátu, výsledky a tabuľky.

Domov»MS v hokeji 2023»VIDEO: Tri české góly v presilovke, jeden nepremenený samostatný nájazd