Hoplá, grande Peter. Sagan v cieli vyľakal člena Quick-Stepu

Peter Sagan.
Peter Sagan. (Autor: TASR/AP)
Igor Dopirák|6. apr 2020 o 10:00

Slovák zobral prehru športovo.

SME Šport extra - najlepšie virály:

Športový svet sa v týchto dňoch zastavil. Letné olympijské hry a majstrovstvá Európy vo futbale odložili, hokejový šampionát zrušili. Pozastavené sú aj všetky prestížne futbalové ligy či hokejová NHL.

Tím športových reportérov a editorov denníka SME sa preto rozhodol potešiť fanúšikov výberom najlepších virálnych videí a fotografií, ktoré v uplynulých rokoch rozveselili, dojali alebo ohromili divákov na Slovensku či na celom svete.

Najlepšie príspevky zo seriálu SME Šport extra - najlepšie virály zverejníme každý pondelok, stredu a piatok o 10:00 na stránke sport.sme.sk.

BRATISLAVA. Dlho to vyzeralo, že by mohol vyhrať. Slovenský cyklista Peter Sagan v závere tretej etapy na Tirreno - Adriatico 2019 začal šprintovať ako prvý.

Za ním sa však vyviezol Talian Elia Viviani a napokon Sagana predstihol.

Slovák však zobral neúspešný boj o etapový triumf športovo. Vivianimu okamžite pogratuloval, ešte ho aj objal.

A napokon pobavil ľudí pri televíznych obrazovkách.

Keď sa Talian, vtedy ešte v službách Deceuninck Quick-Step (aktuálne jazdí za Cofidis - pozn. red.), blížil k členovi svojho tímu, Sagan šiel pred neho a Vivianiho pomocníka vyľakal.

Okrem fanúšikov tým Sagan pobavil aj komentátora talianskej verzie Eurosport, ktorý so smiechom uviedol: "Hoplá, grande Peter."

Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»Cyklistika»Hoplá, grande Peter. Sagan v cieli vyľakal člena Quick-Stepu