Fotogaléria (20)
Radosť hráčov Dortmundu. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|16. apr 2024 o 22:32

Pod nešťastný moment sa podpísal Mats Hummels.

DORTMUND. Futbalisti Borussie Dortmund museli v odvete Ligy majstrov sťahovať jednogólové manko.

Po prehre na pôde Atlética Madrid sa na domácu odvetu pripravili dobre. Po prvom polčase si vypracovali dvojgólový náskok, ktorý ich posielal do semifinále súťaže.

Následne však v prvých minútach druhej časti zápasu prišlo schladenie. V 49. minúte poslal do vlastnej siete Mats Hummels a hralo sa akoby od začiatku.

Fotogaléria zo zápasu Borussia Dortmund - Atletico Madrid (Liga majstrov - odveta štvrťfinále)

V 64. minúte však prišiel ešte väčší šok pre domácich fanúšikov v podobe vyrovnávajúceho gólu na 2:2.

Dortmund však neklesol na hernom prejave a v 71. minúte sa dostal do vedenia 3:2 gólom Fullkruga.

Krátko na to bol Dortmund opäť bližšie k semifinále, keď strelil aj štvrtý gól a dostal sa do dvojgólového vedenia.

Domov»Futbal»Liga majstrov»VIDEO: Zápas ako na hojdačke. Poslední sa radujú domáci, strelili výstavné góly