Streda, 22. septembra, 2021Meniny má Móric

V Poprade sa uskutoční zápas legiend

(Autor: SITA)
SITA|3. nov 2011 o 14:48

Okrem zápasov KHL čaká na fanúšikov v Poprade ďalšia lahôdka v podobe stretnutia legiend ruského a česko-slovenského hokeja.

Okrem zápasov Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) čaká na fanúšikov v Poprade ďalšia lahôdka v podobe stretnutia legiend ruského a česko-slovenského hokeja.

POPRAD. Tímy Gazprom Export a Česko-Slovensko proti sebe nastúpia pod Tatrami v piatok 4. novembra o 15.00 h. Pôvodne sa mal duel hrať ešte 10. septembra, ale po leteckej tragédii v Jaroslavli ho vtedy zrušili a preložili na novembrový termín. Po stretnutí sa uskutoční od 19.00 h zápas KHL, v ktorom HC Lev privíta Viťaz Čechov.

V piatok popoludní na ľad popradského zimného štadióna vykorčuľujú známe mená hokeja na Slovensku, v Čechách a v Rusku. Na súpiske tímu Gazprom Export sú aj Sergej Makarov či Vladimir Myškin, v domácom mužstve by nemali chýbať ani Zdeno Cíger, Jaromír Dragan, Milan Nový, Róbert Pukalovič, Igor Liba. V ruskom družstve nastúpi aj prezident KHL Alexander Medvedev. Vstup na exhibičný zápas je voľný.

Agentúru SITA informoval Pavol Gmitter, vzťahy s verejnosťou s HC Lev.

Súvisiace články