Tenisové aktuality: Husárovej tesná prehra v 1. kole štvorhry v Eastbourne

SITA|17. jún 2008 o 15:55

ALKMAAR 17. júna (SITA) - Výsledky slovenskej tenistky Kataríny Maráčkovej v kvalifikácii dvojhry na turnaji ITF v holandskom Alkmaare (dotácia 10 000 USD, antuka):

Dvojhra - kvalifikácia - 1. kolo:

Katarína Maráčková (SR) - voľný žreb

2. kolo (finále):

Katarína Maráčková (SR) - Marie Menacerová (Fr.) 5:7, 6:2, 6:3

DAVOS 17. júna (SITA) - Výsledky slovenských tenistiek v kvalifikácii dvojhry na turnaji ITF vo švajčiarskom Davose (dotácia 10 000 USD):

Nikola Matovičová (SR) - Anastasia Wagnerová (Nem.) 6:0, 5:7, 7:5

EASTBOURNE 17. júna (SITA) - Slovenská tenistka Janette Husárová a Argentínčanka Gisela Dulková prehrali v utorňajšom stretnutí 1. kola štvorhry na turnaji WTA Tour International Women´s Open v britskom Eastbourne (Tier II, dotácia 600 000 USD, tráva) s takisto nenasadenou americko-austrálskou dvojicou Lisa Raymondová, Samantha Stosurová za 59 minút 1:6, 6:3, 6:10 (zápasový tajbrejk). Víťazky sú deblovými majsterkami sveta 2005 a 2006, ale v uplynulej sezóne mali pre Stosurovej ochorenie od Wimbledonu výpadok s výnimkou účinkovania na US Open.

Štvorhra - 1. kolo:

Lisa Raymondová, Samantha Stosurová (USA/Austr.) - Gisela Dulková, Janette Husárová (Arg./SR) 6:1, 3:6, 10:6 (zápasový tajbrejk) za 59 minút

MARBURG 17. júna (SITA) - Výsledky slovenských tenistov v kvalifikácii dvojhry na turnaji ITF kategórie Futures v nemeckom Marburgu (dotácia 15 000 USD, antuka vonku):

Andrej Martin (2-SR) - Victor Schmid (Nem.) 5:7, 6:1, 6:3

BYTOM 17. júna (SITA) - Výsledok slovenského tenistu Pavla Červenáka v 1. kole štvorhry na turnaji ATP Challenger Series Polska Energia Open v poľskom Bytome (dotácia 30 000 eur, antuka):

Štvorhra - hlavná súťaž - 1. kolo:

Marcin Gawron, Mateusz Kowalczyk (Poľ.) - Pavol Červenák, Guillermo Olaso (SR/Šp.) 2:3 skreč, Červenák s Olasom vzdali

Domov»Tenis»Tenisové aktuality: Husárovej tesná prehra v 1. kole štvorhry v Eastbourne