Mihalíková vyhrala turnaj WTA, v Portoroži vyhrala štvorhru s Kalinskou

Sportnet, TASR|19. sep 2021 o 17:00 (aktualizované 19. sep 2021 o 21:45)

Slovenská tenistka zvládla turnaj v Slovinsku.

WTA Portorož 2021

Štvorhra - finále:

Anna Kalinská, Tereza Mihalíková (Rus./SR) - Aleksandra Kruničová, Lesley Pattinamová Kerkhoveová (Srb./Hol.-2) 4:6, 6:2, 12:10

Dvojhra - finále:

Jasmine Paoliniová (Tal.) - Alison Riskeová (USA-3) 7:6 (4), 6:2

PORTOROŽ. Slovenská tenistka Tereza Mihalíková sa spoločne s Ruskou Annou Kalinskou stali víťazkami štvorhry na turnaji WTA v slovinskom Portoroži.

V nedeľnom dramatickom finále zdolali po boji v troch setoch 4:6, 6:2 a 12:10 druhý nasadený srbsko-holandský pár Aleksandra Kruničová, Lesley Pattinamová Kerkhoveová.

Prekvapivú víťazku malo aj finále dvojhry, talianska tenistka Jasmine Paoliniová si v nedeľnom finále poradila s treťou nasadenou Alison Riskeovou z USA 7:6 a 6:2.

Dvadsaťpäťročná víťazka získala na hlavnom okruhu WTA prvý titul vo dvojhre v kariére.

Domov»Tenis»Mihalíková vyhrala turnaj WTA, v Portoroži vyhrala štvorhru s Kalinskou