Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Martin Belej|Publikované 14. sep 2019 o 14:55

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch. Priebehy online.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska a na východe počas víkendu 14. a 15. septembra 2019.

Nedeľa 15. septembra

Futbal

2. liga, 9. kolo

FC Petržalka – FK Poprad 1:3 (1:0)

Góly: 45.+1 Almási - 52. Da Silva Junior, 63. Arevalo, 84. Horváth (11 m). Rozhodoval Marsal, ŽK: Szücs, Christina, Kupec - Zekucia, Da Silva Junior, 1 230 divákov.

3. liga Východ, 9. kolo

Plavnica – Vranov nad Topľou 0:2 (0:1), 19. Bellás, 89. Sitarčík

Veľké Revištia – Poprad B 0:4 (0:2), 11. Dzurjo, 38 Angelovič, 60. J. Tropp, 86. Maťaš

Giraltovce – Kalša 0:3 (0:2), 9. Capík, 27. Zeher, 76. Majerník

Stropkov – Šarišské Michaľany 1:3 (1:2), 27. Burcák – 4. vlastný (Štefančík), 30. Petruk, 79. Cicman

Bardejovská Nová Ves – Lipany 1:3 (0:2), 54. Gduľa (11 m) – 16. Dlugoš, 26. Pyda, 48. Andrić (11 m)

Svidník – Krompachy 2:1 (2:0), 18. a 27. Čabala – 90. Kaľavský

Snina – Humenné 1:1 (1:1), 3. Rohulskij – 14. Serečin (11 m)

4. liga Sever, 9. kolo

Sabinov – Soľ 3:0 (1:0), 25. Vrankov, 72. D. Bašista (11 m), 87. R. Sabol

Stará Ľubovňa – Fintice 4:0 (2:0), 8., 15. a 51. Lapoš, 66. Selep

Raslavice – Nižný Hrušov 1:0 (0:0), 76. Škvarla

Gerlachov – Župčany 3:3 (2:3), 22., 37. (11 m) a 71. Ravlikovskij – 10. (11 m) a 44. D. Petruška, 35. Beliš

Svit – Spišské Podhradie 1:2 (0:1), 52. Weiss – 34. Hritz, 54. Komara (11 m)

Kračúnovce – Spišská Belá 1:0 (1:0), 45. Nazarej

Medzilaborce – Ľubotice 2:0 (2:0), 7. Ladomerský, 40. Porvazník

Záhradné – Demjata 2:0 (0:0), 54. Mihajlović, 90. Zahradnik

4. liga Juh, 9. kolo

Geča – Strážske 2:4 (0:1), 36. a 59. Buzoga – 8. a 89. Horňak, 30. Šukal, 83. Ivanko (11 m)

Kechnec – Pavlovce nad Uhom 4:1 (2:0), 45. a 75. Škovran, 4. vlastný (Ezeagu), 82. Lenart – 69. Smoľák

Topoľany – Spišské Vlachy 2:3 (1:0), 22. a 58. J. Porvaz – 49. a 64. Moroziuk, 69. Šefčík

Sokoľany – Cejkov 3:4 (2:1), 22. Horňák, 37. vlastný (Dolgoš), 90. Ondira – 32., 58. a 85. Drotár, 84. Balint

Čaňa – Ťahanovce 3:0 (1:0), 36. Juhász, 51. Steininger (11 m), 78. Török

Veľké Kapušany – Slávia TU Košice 0:7 (0:3), 21., 23,, 58., 62. a 88. Vysočan, 7. Trebuňák, 46. Kosovskij

5. liga Košicko-gemerská, 7. kolo

Kysak – Ždaňa 1:1 (0:1), Sokol - Čigáš

Dvorníky-Včeláre – Rožňava 2:0 (0:0), Vislay, Kónya

Malá Ida – Seňa 6:1 (2:0), M. Seman a Ľ. Seman po 2, V. Janočko, Nalevanko - Spišák

Perín – Krásnohorské Podhradie 3:0 (3:0), Koribanič 3

Poproč – Čečejovce 6:1 (2:0), Hiľovský 2, Baník (11 m), Malčický, Dzureň, Majcher - Pelegrin

Budimír – Lok. Košice 1:4 (1:1), Hajduk – V. Beliš 2, Korček (11 m), Čeremeta

Kokšov-Bakša – Košická Nová Ves 4:2 (2:1), Jesenský 2, Kerekeš, Stoľár – Mikita, Štuň

5. liga Zemplínska, 7. kolo

Malý Horeš – Budkovce 1:4 (0:3), Illéš – Lukačko a Hutaj po 2

Vinné – Krišovská Liesková 2:1 (1:1), Lakatoš, Hrabík, - G. Molnár

Lastomír – Petrovce nad Laborcom 3:1 (1:1), Sabovčík, M. Šimko, Gaľa - Turčík

Úpor – Čičarovce 3:0 (2:0), Borčík, Dula, Kovalčin

Čierna nad Tisou – Vojčice 2:3 (2:2), Popovič, Šváb – Sarik, T. Čižmár, M. Tokár

Močarany – Michaľany 9:0 (4:0), D. Lukáč a Soltész po 2, Pavlov, Geroč, Sabo, Drahokoupil, Kurtak

Nacina Ves – Streda nad Bodrogom 3:0 (2:0), Haluška 3

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 7. kolo

Hencovce – Zámutov 0:0

Sačurov – Belá nad Cirochou 8:0 (4:0), Capko, D. Tokár a Tabaka po 2, D. Vasiľ, Labiak

Bystré – Jasenov 2:1 (1:1), Jankovič, Gaži (11 m) - Paľo

Stakčín – Kamenica nad Cirochou 1:1 (1:0), Matiko - Haško

Sečovská Polianka – Čierne nad Topľou 1:1 (0:0), Hirko – Ľ. Poláček

5. liga Podtatranská, 7. kolo

Olcnava – Vikartovce 4:2 (2:0), Brandobur, M.Olejník, Ruman, Melega (11 m) – Kubus, Kušnirák

Hrabušice – Kežmarok 3:2 (0:0), Hodák 2, Kukura (11 m) – Kovalčík, Tomčák (11 m)

Veľká Lomnica – Vysoké Tatry 1:0 (1:0), Beller

Nálepkovo – Harichovce 5:0 (2:0), Gonda 3, Gál (11 m), P. Fabian

Ľubica – Spišská Stará Ves 5:0 (3:0), Mazurek 2, Harakaly, Sklenár, Budaj

Levoča – Kluknava 4:1 (2:0), Csejtey 2, Janečka, Kramarčík - Belej

Hranovnica – Gelnica 4:1 (1:1), B. Farkaš 2, Hucel, Kšenzakovič - Findura

5. liga Šarišská, 7. kolo

Kamenica – Šarišské Dravce 1:0 (1:0), Dinis

Ražňany – Šiba 1:3 (1:1), M. Seman – Haniš 2, Miko

Koprivnica – Torysa 2:2 (2:0), Šinaľ, J. Kočiš (11 m) – Jašš, Bujňák (11 m)

Kendice – Široké 0:4 (0:2), Zahurančík 2, D. Maliňák, Kubek

Čirč – Veľký Šariš 1:0 (0:0), M. Pyda

Chminianska Nová Ves – Pušovce 1:1 (1:0), R. Jakubko – M. Pavlovský

2. liga žien Východ, 4. kolo

Ružomberok – Michalovce 4:0 (4:0), Lacková 3, Petercová

Lokomotíva Košice – Spišská Nová Ves 5:0 (4:0), Wienerová a Tiszová po 2, Vašková

Hokej

Tipsport liga, 2. kolo

Dukla Ingema Michalovce – HC Nitra 3:2 (1:2, 1:0, 1:0), 4. Giľák (Safaralejev), 29. Mašlonka (Dalhuisen, Mesikämmen), 50. Lalancette (TS) - 10. Mezei (Kerbashian), 15. Scheidl (Kerbashian, Hrušík)

HC Mikron Nové Zámky – HC Košice 1:2 (0:1, 0:1, 1:0), 55. Stupka (Drtina) - 6. Majdan (Haščák, Chovan), 31. Haščák (Chovan)

HKM Zvolen - HK Poprad 3:2 (2:0, 1:0, 0:2), 9. Halama (Thompson, Švarný), 13. Halama (Corrin, Thompson), 30. McPherson (Bonis, Trotter) - 53. Matúš Paločko, 57. Zagrapan (Fabian)

Extraliga žien, 1. kolo

Prešov – Poprad 2:1 (1:0, 1:0, 0:1), Maťašová, Žitňanská - Džurňáková

Hádzaná

Pohár EHF žien, 1. kolo, odveta (v Michalovciach)

Spono Eagles - Iuventa Michalovce 25:32 (12:15)

Prvý zápas 25:31, postupujú Michalovce

Iuventa: Kordowiecká, Jablonská – Kišiková 3, Trifuničová 1, Trúnková 5, Milenkyová 1, Kakaščíková, Štefanová 1, A. Holejová 5, Wollingerová 4, Bajčiová 8/1, Radovičová 2, Kompaniecová 2.

Odveta 1. kola Pohára EHF hádzanárok: Spono Eagles - Iuventa Michalovce: fotogaléria

15.9.2019

Sobota 14. septembra

Futbal

Fortuna liga, 8. kolo

MFK Zemplín Michalovce – AS Trenčín 2:1 (2:0), 16. Sidibé, 32. Turík - 61. Van Kessel

Michalovce - Trenčín 2:1: fotogaléria

15.9.2019

2. liga, 9. kolo

KFC Komárno – FC Košice 0:0

Rozhodoval: Ihring, ŽK: Fokaidis - Rizie, Kavka, Gáll, Pulen, ČK: 85. Gáll za 2. ŽK, 90. Pulen po skončení zápasu za hrubú urážku asistenta rozhodcu, 625 divákov.

Partizán Bardejov – ŠK Slovan Bratislava B 2:0 (2:0)

Góly: 7. Dupkala, 23. Človečko, ŽK: Milunović, Janso – Borovský, Potoma, Jackuliak. Rozhodoval Valent, 704 divákov.

Železiarne Podbrezová – Slavoj Trebišov 3:0 (1:0)

Góly: 31. Viazanko, 56. Šulc, 83. Pribula, ŽK: Hirjak, Mihálik (obaja TV), rozhodoval Dohál, 403 divákov.

3. liga Východ, 9. kolo

Spišská Nová Ves – Prešov 0:1 (0:1), 33. Hirka

4. liga Juh, 9. kolo

Sobrance – Medzev 2:4 (0:3), 67. Kostič, 80. Hreško (11 m) – 28. a 60. D. Leško, 41. Želinský, 45. D. Varga

Rudňany – Kráľovský Chlmec 2:1 (1:1), 2. Rychnavský, 64 Bdžoch – 21. Sáfrány

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 7. kolo

Borov – Lackovce 1:0 (0:0), Olah

1. liga žien, 4. kolo

Poprad – Trnava 0:2 (0:0), Márkusová, Tibenská

Hádzaná

Liga majstrov mužov, C skupina, 1. kolo

Tatran Prešov – CD Bidasoa Irun 23:25 (13:13)

Liga majstrov hádzanárov: Tatran Prešov - Bidasoa Irun: fotogaléria

15.9.2019

Extraliga mužov, 3. kolo

Košice Crows – MŠK Považská Bystrica 31:28 (16:16)

Góly Košíc: Hurščák 11/4, Pecha 5, Hriňák, Ľoch a Birdahič po 3, N. Müller 2, Šiška, Majirský, Guzy a Ivanov po 1. Pok. hody 5/4 – 3/2, vylúčení 6 – 6, rozhodovali Cibere a Richvalský, 250 divákov.

Extraliga hádzanárov: Košice - Považská Bystrica: fotogaléria

15.9.2019

Pohár EHF žien, 1. kolo kvalifikácie, 1. zápas

Iuventa Michalovce – Spono Eagles 31:25 (14:12)

Atletika

Prešov Half Marathon 2019

Ďalšie zaujímavosti zo športu

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články