Spartak Moskva dostal od Petrohradu 10 gólov

SITA|4. dec 2011 o 17:26

Nepríjemný debakel 2:10 inkasovali v nedeľňajšom zápase KHL hokejisti Spartaka Moskva na ľade favorizovaného Petrohradu.

MOSKVA. Pri prvom góle hostí asistovali Štefan Ružička a Marcel Hossa.

Zverenci trénera Františka Hossu sa síce v prvej časti hry ujali vedenia, ale po dvoch tretinách už prehrávali 1:3. Nečakaná studená sprcha čakala na hráčov Spartaka v tretej časti, keď inkasovali až sedem gólov.

Hokejisti Dinama Minsk si pred vlastnými divákmi poradili so Severstalom Čerepovec 3:1. Triumf Dinama pečatil presným zásahom slovenský obranca Jaroslav Obšut v 39. minúte.

V prvom z troch nedeľňajších zápasov zvíťazili hokejisti Amuru Chabarovsk nad Sibirom Novosibirsk 2:1 po predĺžení. V domácej bránke odchytal celý zápas Ján Lašák a z 15 súperových striel mu za chrbát prekĺzla iba jedna.

ico

Výsledky nedeľňajších stretnutí KHL:

Amur Chabarovsk - Sibir Novosibirsk 2:1 po predĺžení (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0) - Ján Lašák (Chabarovsk) odchytal celý zápas

SKA Petrohrad - Spartak Moskva 10:2 (1:1, 2:0, 7:1) - Štefan Ružička 0+1, Marcel Hossa 0+1 (obaja Spartak Moskva)

Dinamo Minsk - Severstal Čerepovec 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) - Jaroslav Obšut (Dinamo Minsk) 1+0