Štvrtok, 5. augusta, 2021Meniny má Hortenzia

Rybáriková sa stretne s Rodinovou, Hantuchová s Martičovou

SITA|10. okt 2011 o 19:52

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková si napokon v 1. kole hlavnej súťaže dvojhry na turnaji WTA Generali Ladies v rakúskom Linzi.

LINZ. Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková si napokon v 1. kole hlavnej súťaže dvojhry na turnaji WTA Generali Ladies v rakúskom Linzi (International, dotácia 220 000 USD, tvrdý povrch v hale) zahrá s "lucky loserkou" Jevgenijou Rodinovou z Ruska.

Zverenkyňa Martina Hromeca pôvodne mala nastúpiť proti Talianke Flavii Pennettovej, ktorá minulý týždeň v Pekingu zdolala najprv Danielu Hantuchovú a následne Dominiku Cibulkovú, lenže po tom, ako sa z Linzu v nedeľu odhlásila pre zranenie pravého kolena Nemka Andrea Petkovicová, nastali v už vyžrebovanom "pavúku" zmeny. V pondelok podvečer spoznala súperku v 1. kole aj Daniela Hantuchová, ktorú čaká duel s úspešnou kvalifikantkou Petrou Martičovou z Chorvátska. Dominika Cibulková si zmeria sily s Britkou Elenou Baltachovou. Rybáriková s Cibulkovou nastúpia proti súperkám už v utorok, Hantuchová sa v 1. kole predstaví až v stredu.

Súvisiace články