Rybáriková prehrala v osemfinále dvojhry v Hertogenboschi

SITA|15. jún 2010 o 13:34

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková prehrala v utorňajšom stretnutí osemfinálového 2. kola dvojhry na turnaji WTA Tour UNICEF Open v holandskom Hertogenboschi.

HERTOGENBOSCH. Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková prehrala v utorňajšom stretnutí osemfinálového 2. kola dvojhry na turnaji WTA Tour UNICEF Open v holandskom Hertogenboschi (International, dotácia 220 000 USD, tráva) s českou kvalifikantkou Sandrou Záhlavovou za 136 minút 6:7 (1), 6:4, 2:6.

Zverenkyňa Mojmíra Mihala nevyužila v prvom sete náskok 5:3, v druhom dejstve dosiahla obrat z 0:3, v rozhodujúcej časti utrpela brejk na 1:3. Sama nevyužila dve možnosti na prerazenie podania súperky v siedmej hre a servis si neudržala ani v ôsmom geme.

Dvadsaťjedenročná piešťanská rodáčka Rybáriková, ktorá v nedeľu v 1. kole vyradila niekdajšiu jednotku svetového rebríčka Dinaru Safinovú z Ruska, si na londýnsky Wimbledon odnáša 30 bodov do renkingu a šek na 3100 USD.

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Sandra Záhlavová (ČR) - Magdaléna Rybáriková (SR) 7:6 (1), 4:6, 6:2 za 136 minút