Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Rybáriková postúpila do 2. kola dvojhry v New Havene

Rybáriková postúpila do 2. kola. (Autor: SITA/AP)
SITA|Publikované 18. aug 2014 o 21:04

Tenistka Rybáriková si v 2. kole zmeria sily s nasadenou jednotkou Simonou Halepovou z Rumunska.

NEW HAVEN. Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v americkom New Havene, keď si v pondelkovom stretnutí 1. kola poradila s rovnako nenasadenou španielskou súperkou Sílviou Solerovou-Espinosovou za 87 minút 6:4, 6:3.

Slovenka zvýšila vo vzájomnej bilancii na 2:0, prvýkrát zdolala Španielku na tohtoročnom podujatí v poľských Katoviciach.

V prvom sete si spočiatku obe hráčky strážili podanie, zlom nastal za stavu 3:3, keď Rybáriková prelomila súperke servis a napokon získala set v pomere 6:4. V druhom dejstve Solerová-Espinosová hneď v jeho úvode prišla o podanie, to isté sa stalo Rybárikovej za stavu 2:1. Španielka potom ešte dvakrát prišla o servis a napokon sa rozlúčila s turnajom.

Rybáriková si v 2. kole zmeria sily s nasadenou jednotkou Simonou Halepovou z Rumunska. Slovenka už má istotu 55 bodov do singlového rebríčka a finančnej prémie vo výške 9700 USD.

Výsledok pondelkového stretnutia 1. kola dvojhry na tenisovom turnaji WTA Connecticut Open v americkom New Havene (dotácia 710 000 USD, tvrdý povrch):

Dvojhra - 1. kolo:

Magdaléna Rybáriková (SR) - Sílvia Solerová-Espinosová (Šp.) 6:4, 6:3 za 87 minút

Autor: SITA

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.