BRATISLAVA. Na MS v hokeji 2025 sa odohrajú posledné zápasy v skupinách a začnú sa boje vo vyraďovacej časti.
Slovenským hokejistom sa už s určitosťou nepostúpia do štvrťfinále a so šampionátom sa rozlúčia v utorok o 16.20 h zápasom proti Fínsku.
Štvrťfinálové súboje začínajú vo štvrtok 22. mája v časoch 16.20 h a 20.20 h. Následné boje o medaily budú na programe počas víkendu.
Zápas o bronz sa bude hrať v nedeľu o 15.20 h a finále je naplánované na 20.20. Posledné súboje na turnaji sa odohrajú v Avicii Arena vo švédskom Štokholme.
V stredu sa odohrá aj finále Európskej Ligy UEFA. Na programe sú aj posledné kolá La Ligy, Premier League a Serie A.
V Niké lige nasledujú súboje o postup do Konferenčnej Ligy a baráž o Niké ligu. Pokračuje cyklistické Giro d'Italia a formula 1 sa presunie do Monaka.
Slovensko po hokejovom odohrá ďalší svetový šampionát, tentoraz pôjde o MS v malom futbale. Slováci v skupine postupne vyzvú Indiu, Portugalsko a Bulharsko.
Pozrite si prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní.
Pondelok (19. máj)
Utorok (20. máj)
Streda (21. máj)
Štvrtok (22. máj)
Piatok (23. máj)
Sobota (24. máj)
Nedeľa (25. máj)
Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)
Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.
















