Senica dostala debakel od českého klubu, nestrelila ani gól

Futbalisti Senice Martin Košťál a Edmund Addo.
Futbalisti Senice Martin Košťál a Edmund Addo. (Autor: TASR)
Sportnet, TASR|16. júl 2021 o 19:36

Dva góly strelil Chramosta.

BRATISLAVA. Futbalisti Senice prehrali v piatkovom prípravnom zápase s Bohemiansom Praha 0:5. Účastník Fortuna ligy inkasoval v prvom polčase trikrát v priebehu deviatich minút.

Skóre otvoril v 22. minúte Ján Chramosta, ktorý vystihol spätnú prihrávku obrancu súpera a loptu umiestnil presne k žrdi. Okrem toho ten istý hráč skóroval aj desať minút po zmene strán, keď premenil penaltu.

V piatok sa predstavili v akcii dvaja účastníci druhej slovenskej ligy. Úspešnejší boli futbalisti Podbrezovej, ktorí zdolali FC Petržalka tesne 2:1.

Hrdinom zápasu bol dvojgólový Roland Galčík, pričom prvý gól zaznamenal z bieleho bodu. Za hostí už len skorigoval skóre Boris Turčák.

Výsledky prípravných zápasov:

Senica - Bohemians Praha 0:5 (0:3)

Góly: 22. a 54. Chramosta (druhý z 11 m), 29. Dostál, 31. Hronek, 85. Necid

Podbrezová - Petržalka 2:1 (0:0)

Góly: 53. a 62. Galčík (prvý z 11 m) - 85. Turčák

Domov»Futbal»Slovensko»Senica dostala debakel od českého klubu, nestrelila ani gól