Vlhovej nevyšiel ani druhý tréning, v ostrých pretekoch by získala bod

Petra Vlhová.
Petra Vlhová. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|25. feb 2021 o 11:38

Štvrtkový tréning vyhrala Johnsonová.

Petra Vlhová a Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní 2020/2021 - Val di Fassa, Taliansko

+ 1,96 s

VAL DI FASSA. Slovenská lyžiarka Petra Vlhová obsadila 30. miesto vo štvrtkovom druhom meranom tréningu zjazdu v talianskom stredisku Val di Fassa.

Celkovo sa na trati predstavilo 59 pretekárok.

Slovenka vylepšila svoje včerajšie umiestnenie, v stredajšom prvom meranom tréningu obsadila 36. miesto.

Vlhovej dnešné umiestnenie znamená, že v ostrých pretekoch by získala bod.

Tréning vyhrala Američanka Breezy Johnsonová pred Rakúšankou Ramonou Siebenhoferovou a Kanaďankou Marie-Michelle Gagnonovou.

Vlhovej najväčšia konkurentka v boji o veľký glóbus Lara Gutová-Behramiová zo Švajčiarska obsadila šiestu pozíciu.

Slovenská reprezentantka absolvuje cez víkend až troje preteky - v piatok (11.45) a sobotu (11.00) ju čaká zjazd, v nedeľu pôjde super-G (11.00).

Všetky preteky budete môcť sledovať na RTVS Dvojka a Eurosporte, textové prenosy nájdete na Sportnete.

Domov»Zimné športy»Zjazdové lyžovanie»Vlhovej nevyšiel ani druhý tréning, v ostrých pretekoch by získala bod