Vlhová si zopakuje obrovský slalom v Kanade. Športový program na dnes (3. december)

Petra Vlhová.
Petra Vlhová. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|3. dec 2023 o 00:00

Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu 3. decembra. Aký je program dňa?

Športový program na nedeľu, 3. december

Futbal

  • 12:30 US Lecce - FC Bologna, 14. kolo Serie A
  • 15:00 ACF Fiorentina - US Salernitana, 14. kolo Serie A
  • 15:00 Udinese Calcio - Hellas Verona, 14. kolo Serie A
  • 18:00 US Sassuolo - AS Rím, 14. kolo Serie A
  • 20:45 SSC Neapol - Inter Miláno, 14. kolo Serie A

  • 13:00 Le Havre AC - Paríž Saint-Germain, 14. kolo Ligue 1
  • 15:00 Stade Brest - Clermont Foot, 14. kolo Ligue 1
  • 15:00 FC Toulouse - FC Lorient, 14. kolo Ligue 1
  • 15:00 AS Monaco - Montpellier HSC, 14. kolo Ligue 1
  • 17:05 Lille OSC - FC Metz, 14. kolo Ligue 1
  • 20:45 Olympique Marseille - Stade Rennes, 14. kolo Ligue 1

  • 14:00 RCD Mallorca - Deportivo Alavés, 15. kolo La Ligy
  • 16:15 UD Almería - Real Betis, 15. kolo La Ligy
  • 18:30 Sevilla FC - Villarreal CF, 15. kolo La Ligy
  • 21:00 FC Barcelona - Atlético Madrid, 15. kolo La Ligy

  • 15:00 FC Spartak Trnava - MFK Skalica, 16. kolo Niké ligy
  • 17:30 ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok, 16. kolo Niké ligy

  • 15:00 FC Baník Ostrava - FC Viktoria Plzeň, 17. kolo českej ligy
  • 15:00 FK Pardubice - AC Sparta Praha, 17. kolo českej ligy
  • 18:00 FC Zlín - SK Slavia Praha, 17. kolo českej ligy

  • 15:00 FC Liverpool - Fulham FC, 14. kolo Premier League
  • 15:00 FC Chelsea - Brighton & Hove Albion, 14. kolo Premier League
  • 15:00 AFC Bournemouth - Aston Villa FC, 14. kolo Premier League
  • 15:00 West Ham United - Crystal Palace, 14. kolo Premier League
  • 17:30 Manchester City - Tottenham Hotspur, 14. kolo Premier League

  • 15:30 1. FSV Mainz 05 - SC Freiburg, 13. kolo Bundesligy
  • 17:30 Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund, 13. kolo Bundesligy
  • 19:30 FC Augsburg - Eintracht Frankfurt, 13. kolo Bundesligy

Hokej

  • 0:00 Florida Panthers - New York Islanders, NHL
  • 1:00 Toronto Maple Leafs - Boston Bruins, NHL
  • 1:00 Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers, NHL
  • 1:00 Ottawa Senators - Seattle Kraken, NHL
  • 1:00 Montreal Canadiens - Detroit Red Wings, NHL
  • 1:00 Carolina Hurricanes - Buffalo Sabres, NHL
  • 3:00 Arizona Coyotes - St. Louis Blues, NHL
  • 4:00 Calgary Flames - Vancouver Canucks, NHL
  • 4:00 Vegas Golden Knights - Washington Capitals, NHL
  • 4:00 Anaheim Ducks - Colorado Avalanche, NHL
  • 20:00 Minnesota Wild - Chicago Blackhawks, NHL

  • 14:00 HC 19 Humenné – HC Slovan Bratislava, 24. kolo Tipos extraligy /vysiela JOJ Šport NAŽIVO/
  • 16:00 HK Spišská Nová Ves – HK 32 Liptovský Mikuláš, 24. kolo Tipos extraligy
  • 16:30 HC '05 Banská Bystrica – HC Košice, 24. kolo Tipos extraligy
  • 17:00 HKM Zvolen – HK Dukla Ingema Michalovce, 24. kolo Tipos extraligy
  • 17:00 HK Nitra – HC MIKRON Nové Zámky, 24. kolo Tipos extraligy
  • 17:00 HK Dukla Trenčín – HK Poprad, 24. kolo Tipos extraligy

  • 15:00 HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, 25. kolo českej ligy
  • 15:00 Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, 25. kolo českej ligy
  • 15:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, 25. kolo českej ligy
  • 16:00 BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, 25. kolo českej ligy
  • 16:00 Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň, 25. kolo českej ligy
  • 17:00 Motor České Budějovice - Rytíři Kladno, 25. kolo českej ligy
  • 17:00 HC Vítkovice Ridera - HC Verva Litvínov, 25. kolo českej ligy

Zjazdové lyžovanie

Florbal

  • 6:00 Nemecko - Francúzsko, C-skupina MS vo florbale žien
  • 7:00 Dánsko - Japonsko, D-skupina MS vo florbale žien
  • 9:00 Nórsko - Lotyšsko, A-skupina MS vo florbale žien
  • 10:00 Fínsko- Švajčiarsko, A-skupina MS vo florbale žien
  • 11:45 Česko - Poľsko, B-skupina MS vo florbale žien
  • 13:00 Singapur - Austrália, C-skupina MS vo florbale žien

Biatlon

  • 14:00 ženy - stíhacie preteky na 10 km, SP v Östersunde
  • 16:00 muži - stíhacie preteky na 12,5 km, SP v Östersunde

Basketbal

  • 16:00 BC Komárno - BC Prievidza, Niké SBL

Hádzaná

  • 15:30 Chorvátsko - Čína, A-skupina MS v hádzanej žien
  • 15:30 Ukrajina - Kazachstan, G-skupina MS v hádzanej žien
  • 18:00 Senegal - Švédsko, A-skupina MS v hádzanej žien
  • 18:00 Grónsko - Rakúsko, C-skupina MS v hádzanej žien
  • 18:00 Rumunsko - Srbsko, E-skupina MS v hádzanej žien
  • 20:30 Nórsko - Kórejská republika, C-skupina MS v hádzanej žien
  • 20:30 Čile - Dánsko, E-skupina MS v hádzanej žien
  • 20:30 Brazília - Španielsko, G-skupina MS v hádzanej žien

  • 16:00 Turecko - Slovensko, prípravný zápas žien

Volejbal

  • 18:00 ŠVK Tatran Banská Bystrica-Slovenská Ľupča - VK MIRAD UNIPO Prešov, 11. kolo Niké extraligy
  • 19:00 Rieker UJS Komárno - VKP FTVŠ UK Bratislava, 11. kolo Niké extraligy

Bežecké lyžovanie

Skoky na lyžiach

  • 17:00 Súťaž jednotlivcov, SP v LIllehammeri

Stolný tenis

  • MS juniorov, Nova Gorica (Srbsko)
Nedeľa, 3. december
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.


Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»Ďalšie športy»Ostatné športy»Vlhová si zopakuje obrovský slalom v Kanade. Športový program na dnes (3. december)