Kaufland Cup 2022: Nórsko nestačilo na Francúzsko

Nórsko vs. Francúzsko: ONLINE prenos z prípravného zápasu pred MS v hokeji 2022. (Autor: TASR - Erika Ďurčová)
Sportnet|6. máj 2022 o 11:30

V druhom stretnutí v rámci Kaufland Cupu sa zrodilo víťazstvo Francúzska nad Nórskom.

ONLINE prenos: Nórsko - Francúzsko, príprava na MS v hokeji 2022 (LIVE výsledky, piatok, Kaufland Cup 2022)

Kaufland Challenge  2021/2022
06.05.2022 o 18:00
Nórsko
1:2
(0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
63' minúta
Ukončený
Francúzsko
Prehľad
Góly a asistencie: 24. Geheb (Henriksen, Ronningen) – 14. Rech (Leclerc, Gallet), 64. Bozon. Rozhodca: Baluška, Stano – Durmis, Synek.
Koniec zápasu.
63:27
goalFrancúzsko dalo gól!
Je rozhodnuté! O víťazstve Francúzska rozhodol v predĺžení TIM BOZON.
62:19
Nórsky hráč sa snažil prejsť individuálne, bo vytlačený do rohu.
61:25
Francúzi mohli rozhodnúť tento zápas, sám hráč sa rútil na bránu, no Holma neprekonal.
60:01
Začalo sa predĺženie.
Tri tretiny o víťazovi tohto stretnutia nerozhodli, o malú chvíľu bude nasledovať predĺženie.
60:00
Tretia tretina sa skončila.
57:48
Blíži sa záver tretej tretiny, stav je stále nerozhodný 1:1.
54:18
Francúzi naháňali puk po rohoch, získať sa im ho nepodarilo. Po zakázanom uvoľnení sa hra sťahuje pred ich bránu.
52:14
Rýchly protiútok Nórska bol zakončený strelou, ktorú francúzsky gólman bez problémov kryl, mal odkrytý výhľad.
50:28
Buysse predviedol nie ľahký a dôležitý zákrok.
47:12
Trettenes strieľal, o malú chvíľu Francúzi zblokovali ďalšiu strelu a podarilo sa im oslobodiť sa.
46:29
Vylúčenie v tíme Francúzsko:
Texier – 2 min., hákovanie.
42:45
Nóri sa už bránia, podarilo sa im dokonca dostať do zakončenia, z ľavého kruhu strieľal Lilleberg.
41:22
Až teraz sa Francúzi dostali k strele, tá ale nebola nebezpečná, vyslal ju od mantinelu Claireaux.
40:47
Vylúčenie v tíme Nórsko:
Krogdahl – 2 min., nedovolené bránenie.
40:01
Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine padol jeden gól, Nóri zásluhou Geheba vyrovnali na priebežných 1:1.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
37:50
V závere tretiny sa hra dosť kúskuje. Strela Ronningena spomedzi kruhov bola zblokovaná, na bránu neprešla.
34:22
Nóri majú útočné pásmo, no zatiaľ ich pokusy kryje Buysse.
33:16
Bozon – 2 min., vrazenie na mantinel.
32:48
Nóri zamkli Francúzov v ich obrannom pásme.
31:46
Nóri zvýšili aktivitu, snažia sa ísť do vedenia. Jakobsson pálil spomedzi kruhov.
29:24
Hoffovu strelu zápästím Buysse zneškodnil.
27:20
Auvitu v jednom striedaní vystrelil dvakrát, najprv od mantinelu, potom od modrej.
25:45
Na jednej strane strieľal Chakiachvili, z protiútoku zakončil Hoff.
23:05
goalNórsko dalo gól!
Je vyrovnané, 1:1. Z medzikružia sa trafil MAGNUS GEHEB.
Asistovali mu: Magnus Henriksen a Sverre Ronningen
20:01
Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine vyhráva Francúzsko nad Nórskom 1:0. O jediný presný zásah sa v 14. minúte postaral Rech.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:44
Rokseth pálil od modrej, opäť je hra prerušená po úspešnom zákroku francúzskeho gólmana.
18:40
Hrá sa v obrannom pásme Francúzska,po strele Krogdahla od mantinelu Buysse prikryl puk a prerušil hru.
16:23
Nóri sa snažia odpovedať, ich strela ale končí na zadnom mantineli.
13:46
Francúzsko otvára skóre po akcii Leclerca s ANTHONYM RECHOM, ktorý sa presadil strelou zblízka.
Asistencie: Guillaume Leclerc, Hugo Gallet
13:30
Francúzi častejšie strieľajú ako Nóri. Tentokrát zakončoval z ľavého kruhu Leclerc.
09:43
Bozon zakončoval z už nebezpečnejšej pozície z ľavého kruhu, ale gól z toho nie je.
07:39
Na strely nórskych hokejistov Olimba a Rosseli Olsena odpovedal krátko nato Rech.
06:41
Nóri sú aktívnejší, majú viac z hry.
04:43
Valier strieľal z veľkého uhla z pravej strany, Holma neprekonal.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Nórsko: Holm (Hanneborg) – Johannesen, Lilleberg, Krogdahl, Bull, Klavestad, Rokseth, Ronningen, Pedersen – Olsen, Olimb, Rosseli Olsen, – Fladeby, Haga, Martinsen – Jakobsson, Trettenes, Hoff – Ronnild, Henriksen, Geheb

Francúzsko: Buysse (Papillon) – Gallet, Auvitu, Bault, Chakiachvili, Guebey, Crinon, Thiry – T. Bozon, Texier, Treille – Bertrand, Claireaux, Perret – Rech, Ville, Leclerc – Valier, Ritz, K. Bozon

Rozhodca: Baluška, Stano – Durmis, Synek.
Kaufland Cup dnes pokračuje druhým hracím dňom, v ktororm sa o 18:00 proti sebe postavia reprezentácie Nórska a Francúzska.

Nóri včera nastúpili proti nám, vyhrávali 2:1 aj 4:2, napokon sa nám podarilo v riadnom hracom čase vyrovnať na 4:4, v predĺžení sa nerozhodlo, v samostatných nájazdoch boli úspešnejší nórski reprezentanti, svoje nájazdy premenili Trettenes a Fladeby, našim chlapcom sa nepodarilo premeniť ani jeden zo štyroch.

Francúzi v uplynulých piatich prípravných zápasoch zaznamenali iba jednu výhru. Nad Lotyšmi zvíťazili 2:1, nestačili však na Slovincov, Talianov, Švajčiarov a druhý zápas s Lotyšmi tiež prehrali.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Slovensko: Prípravné zápasy pred MS v hokeji 2022