Omsk opäť neskóroval, Čeľabinsk vedie 2:0

(Autor: Ilustračné - TASR)
TASR|9. mar 2013 o 13:40

Hokejisti Avangardu Omsk nedokázali streliť Traktoru Čeľabinsk gól ani v druhom zápase série semifinále play off Východnej konferencie KHL.

MOSKVA. Sibírčania po piatkovom výprasku 0:5 podľahli na domácom ľade Traktoru aj v sobotňajšom súboji, tentoraz 0:3.

Slovenský útočník v službách Avangardu Tomáš Záborský si počas 17 odohratých minút pripísal na svoje konto jeden neúspešný strelecký pokus. V sérii hranej na štyri víťazstvá sa tak hostia ujali vedenia 2:0 na zápasy.

O triumfe Ufy na ľade Kazane rozhodol slovenský útočník Štefan Ružička, ktorý trafil do čierneho v 17. minúte. V poslednej minúte spečatil výhru hostí 2:0 Zinovjev a rovnako 2:0 vedie Ufa v sérii, keď vyhrala oba zápasy v Kazani, ten piatkový 3:2.

Avangard Omsk - Traktor Čeľabinsk 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Góly: 4. a 53. Ničuškin, 55. Kontiola