Tomáš Marcinko (vľavo) a Martin Bakoš. (Autor: TASR)
TASR|2. mar 2017 o 16:50

Čínsky klub vyradil obhajca titulu.

MOSKVA. Pre slovenských hokejistov Tomáša Marcinka a Martina Bakoša sa vo štvrtok skončila sezóna KHL.

Ich Červená hviezda Kunlun prehrala v piatom zápase prvého kola play-off Východnej konferencie na klzisku Metallurgu Magnitogorsk vysoko 2:8.

Obhajca Gagarinovho pohára vyradil čínsky klub 4:1 na zápasy. Postúpila aj Kazaň, ktorá stanovila konečný výsledok série s Ufou na 4:1 štvrtkovým domácim víťazstvom 2:1 po predĺžení.

Hráči Avangardu Omsk triumfovali na vlastnom ľade nad Admiralom Vladivostok presvedčivo 6:0. Omsk sa v sérii ujal vedenia 3:2 na zápasy.

Rovnako vedie aj Barys Astana nad Traktorom Čeľabinsk, kazašské mužstvo v piatom stretnutí zdolalo súpera v jeho aréne 2:1 po predĺžení.