Odvety 2. predkola Pohára UEFA

SITA|26. aug 2005 o 08:28

Upresnený postupujúci v zápase Cork City (Ír.) - Djurgaarden Štokholm (Švéd.) 0:0 - prvý zápas 1:1, postupuje Cork City


BRATISLAVA 26. augusta (SITA) - Súhrn výsledkov štvrtkových odvetných zápasov 2. predkola Pohára UEFA 2005/2006 vo futbale:


Dukla Banská Bystrica - Groclin Grodzisk 0:0 - prvý zápas 1:4, postupuje Groclin

ŽK: 19. Pečovský, 31. Páleník, 36. Veselý - 29. Vranješ, 39. Rocki, rozhodovali: Brines - Middleton, Brand (všetci Škótsko), 4150 divákov

Zostavy:

Dukla: Zajac - Ľ. Vyskoč, Wozniak (56. Fabuš), Páleník, Pančík ml. - Pečovský (82. Libič), V. Veselý, Bažík, Leitner - Semeník, Jakubko (87. Gibala)

Groclin: Przyrowski - Sokolowski, Mynář (54. Lasocki), Sablik, M. Vranješ - Piechniak, Porázik (72. Sniský), Kumbev, Sedláček -Šlusarski, Rocki (83. Sikora)


Austria Viedeň - MŠK Žilina 2:2 (0:2) - prvý zápas 2:1, postupuje Austria

Góly: 65. a 70. Linz - 26. Čišovský, 31. Gottwald, ŽK: 58. Rushfeldt, 86. Tokič - 3. P. Straka, rozhodovali: Kaldma - Reinvald, Pajunurm (všetci Est.), 5600 divákov

Zostavy:

Austria: Sáfár - Troyansky, Tokič, Papac, Dheedene - Radomski - Mila, N. Čeh (73. Kiesenebner), Lasnik (46. Rushfeldt) - Linz, Šebo (62. Sionko)

MŠK: König - Čišovský, B. Labant, Švestka, Minarčík - I. Bartoš (83. Pekarík), Doležaj (89. Krško), Vomáčka, Barčík (68. Belák) - P. Straka, Gottwald


Maccabi Petah Tikva (Izr.) - Baškimi Kumanovo (Mac.) 6:0 (3:0) - prvý zápas 5:0, postupuje Maccabi

Góly: 9., 39. a 89. Golan, 41. Ganon, 64. a 66. Sarsor


NK Domžale (Slovin.) - FC Ašdod (Izr.) 1:1 (0:0) - prvý zápas 2:2, postupuje Domžale

Góly: 90. Nikezec - 70. Ebiede


FK Teplice (ČR) - MTZ-RIPO Minsk (Biel.) 2:1 (1:0) - prvý zápas 1:1, postupujú Teplice

Góly: 56. Rilke, 90.+ Mašek - 69. Muravejnikov


HNK Rijeka (Chorv.) - Litex Loveč (Bulh.) 2:1 (0:1) - prvý zápas 0:1, postupuje Loveč

Góly: 64. Krpan, 90. Randulič - 44. Caillet (11m)


Metalurg Doneck (Ukr.) - Matáv Šopron (Maď.) 2:1 (0:0) - prvý zápas 3:0, postupuje Doneck

Góly: 54. Zarkalyka, 89. Alexienko (11 m) - 86. Cotan


Wisla Plock (Poľ.) - Grasshoppers Zürich (Švajč.) 3:2 (2:1) - prvý zápas 0:1, postupuje Grasshoppers

Góly: 35. a 39. Gesior, 69. Zilič - 30. Dos Santos, 83. Eduardo


Zenit Petrohrad (Rus.) - SV Pasching (Rak.) 1:1 (1:0) - prvý zápas 2:2, postupuje Petrohrad

Góly: 12. Spivak (11m) - 89. Gilewicz


Dnepr Dnepropetrovsk (Ukr.) - Banants Jerevan (Arm.) 4:0 (3:0) - prvý zápas 4:2, postupuje Dnepr

Góly: 10. a 45. Šelajev (prvý z 11m), 32. Rikun, 70. Balabanov


Omonia Nikózia (Cyp.) - Dinamo Bukurešť (Rum.) 2:1 (1:0) - prvý zápas 1:3, postupuje Dinamo

Góly: 28. Kaiafas, 31. Kittos - 56. Niculescu


Levski Sofia (Bulh.) - Publikum Celje (Slovin.) 3:0 (1:0) - prvý zápas 0:1, postupuje Levski

Góly: 42. a 65. Ivankov, 70. Domovčiski


Maccabi Tel Aviv (Izr.) - APOEL Limassol (Cyp.) 2:2 po predĺžení (1:0, 0:0) - prvý zápas 0:1, postupuje Apoel

Góly: 63. Nimini, 117. Mesika - 93. Mkaridis, 95. Neophyto


Vardar Skopje (Mac.) - Rapid Bukurešť (Rum.) 1:1 (1:0) - prvý zápas 0:3, postupuje Rapid

Góly: 40. Naumov - 58. Vasilache


B36 Tórshavn (Faer. ostrovy) - FC Midtjylland (Dán.) 2:2 (1:2) - prvý zápas 1:2, postupuje Midtjylland

Góly: 3. Midjord, 85. Mörköre - 17. Pimpong, 33. Sörensen


Viking Stavanger (Nór.) - FC Rhyl (Wales) 2:1 (2:1) - prvý zápas 1:0, postupuje Stavanger

Góly: 7. a 25. Nhleko - 37. Adamson


Tromsö IL (Nór.) - EfB Esbjerg (Dán.) 0:1 po predĺžení (0:1, 0:1), na pokutové kopy 3:2 - prvý zápas 1:0, postupuje Tromsö

Gól: 17. Lucena


Lokomotiv Plovdiv (Bulh.) - OFK Belehrad (Srb. a Č. Hora) 1:0 (0:0) - prvý zápas 1:2, postupuje Plovdiv

Gól: 75. Stojnev


Besiktas Istanbul (Tur.) - FC Vaduz (Licht.) 5:1 (1:1) - prvý zápas 1:0, postupuje Besiktas

Góly: 36. Ailton, 61. Hassan, 83. a 89. Dursun (prvý z 11m), 90. Pancu - 29. Gaspar


BATE Borisov (Biel.) - Krídla Sovietov Samara (Rus.) 0:2 (0:1) - prvý zápas 0:2, postupuje Samara

Góly: 5. Buliga, 46. Vinogradov


FC Zürich (Švajč.) - Legia Varšava (Poľ.) 4:1 (2:1) - prvý zápas 1:0, postupuje Zürich

Góly: 25. a 65. Keita, 30. Džemaili, 80. Da Souza (11 m) - 20. Szakachovski


AC Allianssi (Fín.) - Brann Bergen (Nór.) 0:2 (0:0) - prvý zápas 0:0, postupuje Bergen

Góly: 57. Ludvigsen, 87. Miller


Crvena Zvezda Belehrad (Srb. a Č. Hora) - Inter Zaprešič (Chorv.) 4:0 (3:0) - prvý zápas 3:1, postupuje CZ

Góly: 6. Jankovič, 42. Pandelič, 44. Zorič (z 11m ), 77. Žigič


NK Široki Brijeg (Bosna a Herc.) - Zeta Golubovci (Srb. a Č. Hora) 4:2 (3:2) - prvý zápas 1:0, postupuje Široki Brijeg

Góly: 16. Lukačevič,18. Juričič, 26. Robiel, 65. Bubalo - 4. a 44. Vukovič


GAK Graz (Rak.) - Nistru Otači (Mold.) 1:0 (1:0) - prvý zápas 2:0, postupuje GAK

Gól: 33. Junuzovič


Carmarthen Town (Wales) - FC Kodaň (Dán.) 0:2 - prvý zápas 0:2, postupuje FC Kodaň

Góly: 38. a 40. P. Möller


Cork City (Ír.) - Djurgaarden Štokholm (Švéd.) 0:0 - prvý zápas 1:1, postupuje Cork City


Linfield Belfast (Sev. Ír.) - Halmstad BK (Švéd.) 2:4 (0:3) - prvý zápas 1:1, postupuje Halmstad

Góly: 54. Mouncy - 82. G. Ferguson - 10. Thorvaldsson, 33. Jönsson, 45. Preko, 74. Djurič, ČK: 84. Gault (Linfield)


KRC Genk (Belg.) - Metalurgs Liepaja (Lot.) 3:0 (3:0) - prvý zápas 3:2, postupuje Genk

Góly: 6. Vandenbergh, 17. Daerden, 28. Stojanovič


Dundee United (Škót.) - MyPa Myllykoski (Fín.) 2:2 - prvý zápas 0:0, postupuje Myllykoski

Góly: 15. Kerr, 29. Samuel - 74. a 81. Adriano (prvý z 11 m)


Keflavík (Isl.) - Mainz 05 (Nem.) 0:2 (0:1) - prvý zápas 0:2, postupuje Mainz

Góly: 26. Thurk, 85. Geissler


Nachádzate sa tu: