Veľký nemecký šláger a finále turnaja v Bratislave. Športový program na dnes (4. november)

Fotka zo zápasu Bayern Mníchov - Borussia Dortmund.
Fotka zo zápasu Bayern Mníchov - Borussia Dortmund. (Autor: SITA/AP)
Sportnet|4. nov 2023 o 01:00

Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu, 4. novembra. Aký je program dňa?

Športový program na sobotu, 4. november

Futbal

  • 11:00 Litva - Slovensko, prvá fáza kvalifikácie ME 2024 hráčok do 17 rokov

  • 13:00 FK Spišská Nová Ves - MFK Tatran Liptovský Mikuláš, 15. kolo II. ligy
  • 13:00 1. FC Tatran Prešov - FK Humenné, 15. kolo II. ligy /vysiela JOJ Šport NAŽIVO/
  • 13:00 KFC Komárno - MFK Dolný Kubín, 15. kolo II. ligy
  • 14:30 MŠK Žilina B - FC Petržalka, 15. kolo II. ligy

  • 13:30 FC Fulham - Manchester United, 11. kolo Premier League
  • 16:00 FC Brentford - West Ham United, 11. kolo Premier League
  • 16:00 FC Burnley - Crystal Palace, 11. kolo Premier League
  • 16:00 FC Everton - Brighton & Hove Albion, 11. kolo Premier League
  • 16:00 Manchester City - AFC Bournemouth, 11. kolo Premier League
  • 16:00 Sheffield United - Wolverhampton Wanderers, 11. kolo Premier League
  • 18:30 Newcastle United - FC Arsenal, 11. kolo Premier League

  • 14:00 CA Osasuna - Girona FC, 12. kolo La Ligy
  • 16:15 Real Betis - RCD Mallorca, 12. kolo La Ligy
  • 18:30 Celta Vigo - FC Sevilla, 12. kolo La Ligy

  • 15:00 MFK Skalica - MFK Ružomberok, 13. kolo Niké ligy
  • 15:00 MFK Dukla Banská Bystrica - ŠK Slovan Bratislava, 13. kolo Niké ligy
  • 15:00 MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín, 13. kolo Niké ligy
  • 15:00 FC Spartak Trnava - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble, 13. kolo Niké ligy

  • 15:00 FK Pardubice - FC Zlín, 14. kolo českej ligy
  • 15:00 FK Jablonec - SK Sigma Olomouc, 14. kolo českej ligy
  • 15:00 FK Teplice - FK Mladá Boleslav, 14. kolo českej ligy
  • 15:00 1. FC Slovácko - FC Hradec Králové, 14. kolo českej ligy
  • 18:00 AC Sparta Praha - Bohemians Praha 1905, 14. kolo českej ligy

  • 15:00 US Salernitana - SSC Neapol, 11. kolo Serie A
  • 18:00 Atalanta Bergamo - Inter Miláno, 11. kolo Serie A
  • 20:45 AC Miláno - Udinese Calcio, 11. kolo Serie A

  • 15:30 1. FC Kolín - FC Augsburg, 10. kolo Bundesligy
  • 15:30 1. FC Union Berlín - Eintracht Frankfurt, 10. kolo Bundesligy
  • 15:30 FSV Mainz 05 - RB Lipsko, 10. kolo Bundesligy
  • 15:30 SC Freiburg - Borussia Mönchengladbach, 10. kolo Bundesligy
  • 15:30 TSG 1899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen, 10. kolo Bundesligy
  • 18:30 Borussia Dortmund - Bayern Mníchov, 10. kolo Bundesligy

  • 17:00 FC Lorient - RC Lens, 11. kolo Ligue 1
  • 21:00 Olympique Marseille - OSC Lille, 11. kolo Ligue 1

  • 21:00 Boca Juniors - Fluminense, finále Copa Libertadores

Hokej

  • 0:00 Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers, NHL
  • 1:00 St. Louis Blues - New Jersey Devils, NHL
  • 20:00 Edmonton Oilers - Nashville Predators, NHL
  • 21:00 Arizona Coyotes - Winnipeg Jets, NHL

Tenis

  • 14:00 turnaj ATP Masters 1000 v Paríži
  • Turnaj majsteriek v Cancúne
  • 15:00 tenis-ženy - J&T Banka Slovak Open

Basketbal

  • 15:30 Slávia SPU Nitra - BC Prievidza, 9. kolo Niké SBL
  • 17:00 Inter Bratislava - MBK Baník Handlová, 9. kolo Niké SBL
  • 18:00 Iskra Svit - BC Komárno, 9. kolo Niké SBL

  • 18:00 ŠBK Šamorín - YOUNG ANGELS Košice, 9. kolo Niké SBL žien
  • 18:00 Piešťanské Čajky - CBK Košice, 9. kolo Niké SBL žien
  • 19:00 BK AS Trenčín - MBK Ružomberok, 9. kolo Niké SBL žien

Volejbal

  • 16:00 VK Pirane Brusno - ŠVK Pezinok, 9. kolo Niké extraligy žien
  • 16:00 VK Prešov - Projekt RD SVF, 9. kolo Niké extraligy žien
  • 17:30 Volley project UKF Nitra - VK Nové Mesto nad Váhom, 9. kolo Niké extraligy žien /vysiela JOJ Šport NAŽIVO/
  • 19:00 VA UNIZA Žilina - Hit UCM Trnava, 9. kolo Niké extraligy žien

  • 16:00 TJ Slávia Svidník - TJ Spartak Myjava, 9. kolo Niké extraligy
  • 19:00 Rieker UJS Komárno - SŠŠ Trenčín-Projekt RD SVF, 9. kolo Niké extraligy
  • 19:00 VK Slávia SPU Nitra - VK MIRAD UNIPO Prešov, 9. kolo Niké extraligy

Hádzaná

  • 16:30 HK Hodonín - HC DAC Dunajská Streda, 9. kolo MOL ligy
  • 17:00 MŠK Iuventa Michalovce - Házená Kynžvart, 9. kolo MOL ligy
  • 17:00 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň, 9. kolo MOL ligy
  • 17:30 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek, 9. kolo MOL ligy
  • 18:00 DHK Baník Most - Handball club Zlín, 9. kolo MOL ligy
  • 18:30 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba, 9. kolo MOL ligy

Formula

  • 19:30 VC Brazílie, šprintové preteky

Krasokorčuľovanie

  • 13:00 ženy - voľné jazdy, 3. podujatie GP ISU v Angers
  • 15:00 tanečné páry - voľné tance, 3. podujatie GP ISU v Angers
  • 17:00 muži - voľné jazdy, 3. podujatie GP ISU v Angers
  • 19:00 športové dvojice - voľné jazdy, 3. podujatie GP ISU v Angers

Cyklokros

  • 11:00 juniorky, ME 2023
  • 13:30 muži U23, ME 2023
  • 15:00 ženy elite, ME 2023

Džudo

  • 16:00 finálový blok, ME 2023


Sobota, 4. november
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»Ďalšie športy»Ostatné športy»Veľký nemecký šláger a finále turnaja v Bratislave. Športový program na dnes (4. november)