Neapol zvíťazil na ihrisku Frosinone, Kucka dal gól proti Verone

Juraj Kucka (vľavo) v drese Parmy.
Juraj Kucka (vľavo) v drese Parmy. (Autor: TASR/AP)
SITA|28. apr 2019 o 14:27

Neapol sa drží na druhom mieste tabuľky.

FROSINONE. Futbalisti SSC Neapol zvíťazili v nedeľňajšom dueli 34. kola najvyššej talianskej súťaže na ihrisku Frosinone 2:0.

Hostia išli do vedenia v 19. min gólom belgického krídelníka Driesa Mertensa, poisťujúci presný zásah prišiel krátko po prestávke z kopačky Nemca Amina Younesa.

Neapol si víťazstvom upevnil druhé miesto v tabuľke, už za istým šampiónom Juventusom Turín zaostáva o 18 bodov. Pred tretím Interom Miláno má SSC náskok ôsmich bodov. Frosinone patrí predposledná priečka.

Slovenský reprezentant Juraj Kucka prispel gólom k remíze Parmy na ihrisku Chieva Verona 1:1. Presadil sa v závere prvého polčasu po presnej hlavičke, po zmene strán Parma prišla o dva body.

Sampdoria Janov - Lazio Rím 1:2 (0:2)

Góly: 57. Quagliarella - 3. a 19. Caicedo, ČK: 45. G. Ramiréz (Sampdoria) po 2. ŽK

FC Turín - AC Miláno 2:0 (0:0)

Góly: 58. Belotti, 69. Berenguer, ČK: 82. Romagnoli (AC Miláno) po 2. ŽK

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Neapol zvíťazil na ihrisku Frosinone, Kucka dal gól proti Verone