Coppa Italia

Sklamaní hráči AC Milána
10.01.2024
AC Miláno vypadol z talianskeho pohára, Lazio vyradilo mestského rivalaObe stretnutia rozhodli pokutové kopy.
10.01.2024
Michel Aebischer a Nikola Moro celebrate sa tešia po víťazstve v zápase Inter Miláno - Bologna FC 1909 v osemfinále Coppa Italia.
21.12.20231
Obhajca Inter prekvapivo končí v pohári, v predĺžení dostal dva góly za päť minútNajlepší strelec Serie A Lautaro Martínez nepremenil penaltu.
21.12.20231
Inter Miláno.
24.05.20231
Martinez zostrelil Fiorentinu za 8 minút. Inter slávi 9. domáci pohár v históriiŠkriniar bol na lavičke náhradníkov.
24.05.20231
Fiorentina - Inter Miláno: ONLINE prenos z finále Coppa Italia 2022/2023 už dnes. online
24.05.2023
Coppa Italia: Inter Miláno zdolal Fiorentinu a oslavuje trofejSledovali ste s nami ONLINE prenos z finále Coppa Italia: Fiorentina - Inter Miláno.
24.05.2023
Futbalisti Interu Miláno sa tešia z postupu do finále.
26.04.2023
Inter zvládol domácu odvetu s Juventusom, o postupe rozhodol jediný gólDruhý finalista vzíde zo zápasu Fiorentiny s Cremonese.
26.04.2023
Inter Miláno - Juventus Turín: ONLINE prenos, odveta semifinále Coppa Italia 2022/2023.online
26.04.2023
Coppa Italia: Inter Miláno zvíťazilo 1:0 a postúpilo do fináleSledovali ste s nami ONLINE prenos z odvety semifinále Coppa Italia 2022/2023: Inter Miláno - Juventus Turín.
26.04.2023
Futbalista Fiorentiny Nicolás González premieňa pokutový kop.
06.04.2023
Fiorentina je blízko k postupu do finále, vytvorila si sľubný náskokOdveta je na programe 27. apríla.
06.04.2023
Útočník Romelu Lukaku v šarvátke počas zápasu s Juventusom.
05.04.2023
Lukaku strelil dôležitý gól. Po ňom čelil urážkam a strhla sa šarvátkaPrvý súboj o finále Coppa Italia sa skončil nerozhodne.
05.04.2023
Juventus Turín - Inter Miláno: ONLINE prenos z 1. zápasu semifinále Coppa Italia 2022/2023 už dnes. online
04.04.2023
Coppa Italia: Juventus v prvom semifinále remizoval s InteromSledovali ste ONLINE prenos z 1. zápasu semifinále Coppa Italia: Juventus Turín - Inter Miláno.
04.04.2023
Cyriel Dessers strieľa gól v drese US Cremonese proti AS Rím.
03.02.2023
Opakovane urážal rozhodcu a vyhrážal sa mu. Mourinhov asistent dostal dištancPo zápase sa prechádzal okolo rozhodcovskej šatne.