Streda, 20. októbra, 2021Meniny má Vendelín

Na Demitrovu počesť odohrali hokejisti futbalový zápas

Tomáš Kopecký (Autor: SITA)
TASR|22. jún 2013 o 10:19

Mužstvo hokejistov prišla povzbudiť aj trojica Marián Gáborík, Marcel Hossa a Ivan Baranka.

NOVÁ DUBNICA. Po druhý raz si slovenskí hokejisti uctili pamiatku Pavla Demitru v spomienkovom stretnutí proti futbalovým internacionálom. V Novej Dubnici, bydlisku Tomáša Kopeckého, podľa informácie denníka Šport, zvíťazili internacionáli 7:6.

Stretnutie sa hralo na dva tridsaťminútové polčasy, v ktorom ale výsledok nebol dôležitý. V prvom rade išlo o uctenie si pamiatky legendárneho hokejistu a kamaráta.

"To sú páni futbalisti. Keby chceli, nepožičali by nám loptu," citoval Šport Tomáša Kopeckého, hlavného organizátora podujatia a zostavovateľa hokejového mužstva.

V tíme hokejistov sa o zábavu staral hlavne Tomáš Surový, ktorého ale futbalová lopta poslúchala najmenej. "Aj kvôli takýmto momentom, ako vidieť hrať futbal Surového, stoja tieto akcie za to," zažartoval si Kopecký na margo spoluhráča.

Mužstvo hokejistov prišla povzbudiť aj trojica Marián Gáborík, Marcel Hossa a Ivan Baranka, do hry ale nikto z nich nezasiahol.

Ďalší hokejisti chýbali pre povinnosti v bojoch o Stanleyho pohár. "Hlavičky Zdena Cháru a rýchlosť Mariána Hossu nám veru chýbali," uzavrel pre Šport Tomáš Kopecký.

Súvisiace články