Konferenčná liga: MŠK Žilina prehral s FK Jablonec

MŠK Žilina - FK Jablonec: Sledujte ONLINE prenos zo zápasu Konferenčnej ligy UEFA. (Autor: TASR)
Sportnet|26. aug 2021 o 10:30 (aktualizované 26. aug 2021 o 18:00)

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z play off Konferenčnej ligy: MŠK Žilina - FK Jablonec.

ŽILINA. MŠK Žilina dnes hrala odvetu play off Konferenčnej ligy 2021/2022, jeho súper bol český tím FK Jablonec.

Žilinčania prehrali v Česku prvý zápas 1:5, druhý zápas sa skončil 0:3 z pohľadu Žiliny.

Sledovali ste futbal online.

ONLINE PRENOS: MŠK Žilina - FK Jablonec (futbal, dnes, Konferenčná liga, play off, 2. zápas, NAŽIVO, LIVE, štvrtok)

Európska konfederačná liga (predkolá) Play-off 2021/2022
26.08.2021 o 18:00
Žilina
0:3
(0:1, 0:2)
90+3 minúta
Ukončený
Jablonec
Prehľad
Góly: 30. Pleštil, 86. Vaníček, 88. Čvančara. ŽK: 34. Slebodník (ZIL), 67. Paur (ZIL) – 28. Pleštil (JAB), 37. Kratochvíl (JAB). Rozhodca: Tohver – Koiv, Klaasen.
Po zmene strán to dlho vyzeralo na remízu v druhom polčase, avšak hostia v závere zápasu skórovali dvakrát a spečatili svoj jasný postup celkovým skóre 1-8. Ďakujem vám za pozornosť a prajem vám ešte pekný zvyšok večera.
90+3
Žilina dohráva zápas na polovici svojho súpera.
90+2
Priamy kop pre domácich po nedovolenom zákroku na Mysloviča.
90
importantHlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase tri minúty.
89
Dva rýchle inkasované góly v závere zápasu do siete Žiliny, zápas sa už iba prakticky dohráva.
88
88
goalTím Jablonec práve strelil gól! TOMÁŠ ČVANČARA sa presadil v súboji proti Minárikovi a tečovanou strelou pridáva ďalší gól hostí – 0:3! Bez asistencie.
86
86
goalTím Jablonec práve strelil gól! Striedajúci ANTONÍN VANÍČEK sa najlepšie zorientoval v pokutovom území a prudkou strelou pridáva druhý gól hostí – 0:2!
86
Nepresná prihrávka z kopačky Kiwiora, autové vhadzovanie pre hostí.
85
Po početných striedaniach pokračujeme v hre ďalej. Do konca zápasu ostáva zhruba 5 minút.
84
changeStriedanie v tíme FK Jablonec: z ihriska odchádza Kratochvíl, prichádza Martinec.
84
changeStriedanie v tíme FK Jablonec: z ihriska odchádza Pilař, prichádza Malinský.
84
changeStriedanie v tíme FK Jablonec: z ihriska odchádza Považanec, prichádza Hübschman.
83
changeStriedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Rusnák, prichádza Goljan.
83
changeStriedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Djibril, prichádza Jambor.
82
importantRusnák sa dostával do dobrej príležitosti, strelu domáceho krídelníka z vnútra šestnástky zblokoval Zelený na roh.
82
Strelu z druhej vlny v podaní Považanca kontroluje Belko.
81
Paur nakopával loptu na Djibrila, prihrávky domáceho futbalistu sa zmocnil Hanuš.
80
Ani ďalšia kombinácia domácich futbalistov nepriniesla gólovú radosť, loptu má brankár hostí.
78
Rýchlonohého Kaprálika zastavila obrana hostí, autové vhadzovanie pre Žilinu.
77
Slebodník sa v súboji s Považancom k lopte nedostal, autové vhadzovanie pre hosťujúcich hráčov.
76
Anang nakopáva na Djibrila, domáci útočník hľadal okamžitým centrom do pokutového územia nabiehajúceho Paura – pri lopte bol skôr brankár hostí Hanuš.
75
changeStriedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Sluka, prichádza Kaprálik.
75
changeStriedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Bichakhchyan, prichádza Myslovič.
74
Prihrávka Slebodníka na Sluku končí mimo hracej plochy.
73
changeStriedanie v tíme FK Jablonec: z ihriska odchádza Pleštil, prichádza Vaníček.
72
Dnešný zápas sleduje na štadióne 3 122 fanúšikov.
71
Pleštil neudržal dlhý pas na polovici ihriska, autové vhadzovanie pre Žilinu.
70
Po rohovom kope domácich obrana hostí odvracia loptu. Hra je prerušená, na zemi sa ocitol hosťujúci Holík.
69
Hostia neuspeli v útočnej fáze a tak pošle loptu do hry Belko odkopom od vlastnej brány.
68
Paur poslal do šestnástky dobrý center, na ktorý ale nabiehajúci Sluka nedočiahol. Odkop od brány hostí.
67
yellowCardŽltú kartu dostáva Paur (MŠK Žilina).
65
Kiwior zastavil pri rohovej zastávke Pleštila, autové vhadzovanie pre hostí.
64
Strela spoza šestnástky v podaní Bichakhchyana je nepresná, odkop od brány Hanuša.
63
Považanec zastavil Bichakhchyana a hostia idú do rýchleho protiútoku.
62
62
importantČvančara mohol pridať v samostatnom nájazde druhý gól hostí, aj tentokrát ho vychytal domáci brankár Belko.
60
Hostia aktívni v útoku, Holík má k dispozícii autové vhadzovanie.
59
59
importantBelko predviedol dobrý zákrok pri centrovanej lopte a zakončení striedajúceho Čvančaru z bezprostrednej blízkosti. Roh pre Jablonec.
58
Kiwior predskočil svojho protihráča a vyhral súboj o loptu pri postrannej čiare.
57
changeStriedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Ďuriš, prichádza Paur.
56
Center Kiwiora smerujúci do pokutového územia opustil hraciu plochu, odkop od brány Jablonca.
55
Dobrý center na nabiehajúceho Djibrila odvrátila obrana hostí na roh.
54
Vysoký center Bichakhchyana boxuje bez problémov Hanuš, hosťujúci brankár chytá aj následný center Ananga.
53
Bichakhchyan bol zastavený nedovolene, priamy kop pre Žilinu.
52
Nevydarený strelecký pokus v pokutovom území v podaní Djibrila, nasleduje roh pre domáci tím.
51
Minárik sa snažil nájsť prihrávkou Ďuriša, jeho pokus bol ale nepresný.
50
changeStriedanie v tíme FK Jablonec: z ihriska odchádza Doležal, prichádza Čvančara.
49
Hosťujúci kapitán zrejme nebude po tvrdej zrážke pokračovať v dnešnom zápase.
48
Po prerušení pokračujeme v hre ďalej.
47
Hra je prerušená, po tvrdom hlavičkovom súboji ostáva na zemi ležať hosťujúci kapitán Doležal.
46
Prvý nedovolený zákrok po zmene strán predviedol domáci Gono.
46
Začal sa druhý polčas.
Máme za sebou prvý polčas súboja medzi Žilinou a Jabloncom. V úvodnom dejstve boli nebezpečnejší hosťujúci futbalisti, ktorí svoju snahu korunovali úvodným gólom zápasu v 30.minúte, ktorého autorom bol Plešil. Jablonec po prvom polčase vyhráva nad Žilinou 1:0. Zhruba o 15 minút začne druhý polčas.
45+2
Prvý polčas sa skončil.
45+1
V prvom polčase sa už zrejme nič nestane, domáci držia loptu na svojej polovici.
45
importantHlavný rozhodca pridáva v prvom polčase jednu minútu.
44
Hra je prerušená, na zemi končí dvojica hráčov Anang – Pilař.
43
Žilina v závere zápasu drží loptu na svojich kopačkách.
42
Center Slebodníka z rohového kopu príliš vysoký, autové vhadzovanie pre Jablonec.
41
Hostia sa pokúšali o rýchly protiútok, prihrávka na Pilařa ale bola pridlhá.
40
Rusnák v súboji o loptu pri rohovej zastávke neuspel, odkop od brány hostí.
39
Sluka si nabiehal za obranu hostí, loptu ale neprebral ideálne a tak akcia Žiliny končí.
38
Tvrdá strela spoza šestnástky v podaní Minárika letí nad bránu hostí. Odkop od brány Hanusa.
37
yellowCardŽltú kartu dostáva Kratochvíl (FK Jablonec).
37
S centrom Ananga si hosťujúca obrana poradila.
36
Do konca prvého polčasu ostáva posledných 10 minút, aj v odvete zatiaľ pôsobia futbalisti Jablonca skúsenejším dojmom. Na druhej strane, Žiline sa za snahu a chcenie nedá nič vytknúť.
34
yellowCardŽltú kartu dostáva Slebodník (MŠK Žilina).
33
Kiwior našiel prihrávkou Djibrila, domáci útočník o loptu prišiel a následne stopér Žiliny fauluje. Lopta pre Jablonec.
32
Slebodník pokazil prihrávku a hostia štartujú do protiútoku, strelu Pleštila ale kryje Belko.
31
Hostia podčiarkli svoju aktivitu v prvom polčase úvodným gólom v zápase.
30
30
goalTím Jablonec práve strelil gól! DOMINIK PLEŠTIL dostal v pokutovom území domácich priveľa priestoru a strelou z otočky prekonáva Belka – 0:1!
29
Kiwior predviedol na vlastnej polovici ihriska nedovolený zákrok, lopta pre hostí.
28
yellowCardŽltú kartu dostáva Pleštil (FK Jablonec).
27
importantZelený poslal z ľavej strany výborný center, Pleštil sa tlačil do zakončenia, nechýbalo veľa a hostia takmer skórovali.
27
Bichakhchyan opäť v zakončení, po ďalšej tečovanej strele je tu druhý rohový kop domácich v krátkom časovom úseku.
26
Tečovaná strela Bichakhchyana spoza šestnástky, nasleduje rohový kop domácich.
25
Minárik má loptu na kopačke, Žilina rozbehne ďalšiu ofenzívnu akciu z vlastnej polovice.
24
Ani ďalší center hostí z pravej strany do pokutového územia nie je presný.
23
Holíkov center z pravej strany do pokutového územia nebol presný, loptu získava Anang.
22
Sám faulovaný Bichakhchyan z priameho kopu netrafil bránu hostí.
21
Bichakhchyan bol faulovaný a Žilina má k dispozícii zaujímavý priamy kop z dobrej pozície.
20
Žilina drží loptu vo svojej moci, hostia v obrannom postavení na vlastnej polovici ihriska.
19
Hra je na malú chvíľu prerušená, hosťujúci Pilař ostáva ležať na hracej ploche.
18
importantZa obranu teraz vysunul Pleštila na druhej strane Považanec, Belko zneškodnil zakončenie hostí. Hra sa teraz prelieva z jednej strany na druhú.
17
importantDjibril vysunul Rusnáka výbornou prihrávkou za obranu, rýchlonohý krídelník Žiliny neprekonal v samostatnom nájazde Hanuša – veľká šanca domácich!
16
Spoza šestnástky to vyskúšal na druhej strane Pilař, hosťujúci hráč ale nebol tak nebezpečný, ako pred niekoľkými sekundami futbalista Žiliny.
15
importantTechnická strela ľavačkou v podaní Bichakhchyan spoza šestnástky minula pravú žrď hosťujúcej brány.
14
Po faule Považanca na Slebodníka ostanú pri lopte domáci futbalisti.
13
importantĎuriš si spracoval dlhú prihrávku v pokutovom území hostí, strelu domáceho krídelníka vyrazil dobrým zákrokom Hanus.
11
importantĎalšia nebezpečná akcia Jablonca, z pravej strany centroval Pleštil, Doležal sa v pokutovom území k zakončeniu nedostal.
10
Úvodných 10 minút zápasu je za nami, v nich boli nebezpečnejší hosťujúci futbalisti.
9
importantVeľká šanca hostí, po centri z vnútra šestnástky zakončoval tesne vedľa domácej brány hosťujúci kapitán Doležal.
8
Anang vystihol prihrávku Pilařa a zastavil akciu Jablonca na pravej strane ihriska.
7
Spoza šestnástky sa o zakončenie pokúsil Považanec, lopta smeruje nad bránu Žiliny.
6
Po centri z pravej strany zakončuje akrobaticky Pilař – lopta letí nad bránu Belka.
5
Po akcii Pilařa je pískaný faul hosťuj'úceho hráča, lopta pre Žilinu.
4
Rusnák vyhral hlavičkový súboj po nákope Belka na polovici ihriska, Djibril sa už ale k lopte nedostal.
3
Anang sa rozbehol po pravom krídle, domáci futbalista už ale nezachytil kolmú prihrávku na hracej ploche. Odkop od brány Hanusa.
2
Žilina začala aktívne, center Rusnáka z pravej strany ale hostia odvrátili do bezpečia.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodní sestavy:

MŠK Žilina: Belko – Anang, Minárik, Kiwior, Sluka – Slebodník, Gono, Bichakhchyan – Rusnák, Djibril, Ďuriš
Náhradníci: Teplan, Petráš – Kopas, Nemčík, Suľa, Myslovič, Paur, Goljan, Mráz, Kaprálik, Jambor

FK Jablonec: Hanus – Holík, Kubista, Zelený, Krob – Pleštil, Kratochvíl, Považanec, Houska, Pilař – Doležal
Náhradníci: Vajner, Hrubý – Martinec, Surzyn, Hübschman, Štepánek, Smejkal, Vaniček, Malinský, Čvančara

Rozhodčí: Tohver – Koiv, Klaasen.
Vážení čitatelia! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na play-off zápas Európskej konferenčnej ligy MŠK Žilina – FK Jablonec. Poďme si v krátkosti predstaviť obe mužstvá.

Úvodný zápas vyšiel lepšie českému mužstvu, zverenci Petra Radu na domácom štadióne potrestali každú jednu chybu Šošonov v zápase. Skóre otvoril v 10.minúte Kratochvíl, ten istý hráč pridal druhý gól v zápase v 22.minúte. Jablonec skóroval pred odchodom do kabín ešte dvakrát, keď sa presadila dvojica Doležal – Považanec. Žilina skórovala až po zmene strán, keď sa v 75.minúte presadil Jibril. Záverečné slovo v zápase mali ale domáci futbalisti, v 90.minúte skóroval po rohovom kope Martinec. Jablonec zvíťazil v úvodnom zápase na domácom ihrisku vysoko 5:1 a odveta v Žiline tak môže byť už iba formalitou.

Z pozície komentátora sa vám bude hlásiť Igor Tabiš.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Domov»Futbal»Konferenčná liga»Konferenčná liga: MŠK Žilina prehral s FK Jablonec