Štvrtok, 23. septembra, 2021Meniny má Zdenka

Hamšík oslavoval víťazstvo so slovenskou vlajkou, dostal ju od fanúšikov

Marek Hamšík. Ilustračná fotografia. (Autor: TASR)
TASR|13. júl 2019 o 14:25

Ta-lien I-fang vyhral tretí zápas za sebou.

PEKING. Slovenský futbalista Marek Hamšík oslavoval triumf v 17. kole čínskej ligy so slovenskou vlajkou na krku. Po zápase ju daroval jednému z fanúšikov.

Ta-lien I-fang v zostave so slovenským reprezentantom vyhral v domácej Superlige tretí duel za sebou. V piatok si doma poradil s Kuang-čou R&F 3:2.

"Začali sme aktívne, mali sme aj možnosti otvoriť skóre. Do druhého polčasu sme vstúpili výborne. Ujali sme sa vedenia. Síce hostia vyrovnali, no my sme išli za víťazstvom," povedal Hamšík na svojom oficiálnom webe.

"Vedeli sme, že musíme byť trpezliví a dáme aj tretí gól. Stalo sa, na začiatku poslednej štvrťhodinky sme rozhodli o našom triumfe. Sme radi, že sme opäť vyhrali,"dodal slovenský reprezentant.

Hamšík odohral celý zápas, Ta-lien poskočil na šiestu priečku tabuľky. Duel sledovala návšteva kola 42-tisíc divákov, fanúšikovia hráčom po zápase dlhé minúty skandovane tlieskali.

Hamšík oslavoval so slovenskou vlajkou na krku: "Venovali mi ju fanúšikovia po víťazstve. Neskôr som ju daroval jednému chlapčekovi."

Súvisiace články