Streda, 1. decembra, 2021Meniny má Edmund

Ľuboš Micheľ nevylúčil kandidatúru na šéfa SFZ

(Autor: TASR)
SITA|16. nov 2013 o 14:34

Ak by bol záujem i patričná podpora, môžeme sa na túto tému baviť, hovorí o možnej kandidatúre Micheľ.

BRATISLAVA. Bývalý slovenský futbalový rozhodca Ľuboš Micheľ nevylúčil, že po piatich rokoch pôsobenia vo funkcii šéfa medzinárodného oddelenia ukrajinského klubu Šachtar Doneck prijme novú výzvu, keď mu na Silvestra vyprší platnosť terajšej zmluvy.

"Zatiaľ sa neviem definitívne vyjadriť. S majiteľom Rinatom Achmetovom sme sa na túto tému nerozprávali. Odložili sme to na koniec novembra. Zatiaľ mi nič ani nenaznačil. Predsa len, som už päť rokov v klube. Je to dostatočne dlhý čas, aby sme si sadli a hľadali spolu nejakú víziu," povedal 45-ročný rodák zo Stropkova pre denník Šport.

V spojitosti s Micheľom sa vyskytli kuloárne chýry o možnej kandidatúre na post prezidenta Slovenského futbalového zväzu (SFZ). Volebná konferencia sa uskutoční vo februári.

"Neviem, odkiaľ vyšla táto informácia. Nikto ma neoslovil. Je to volená funkcia, a preto človek potrebuje cítiť podporu zdola a mať za sebou základňu. Určite nemôžem ísť hlavou proti múru a kandidovať len tak sám od seba. To nemá zmysel. Ak by bol záujem i patričná podpora, môžeme sa na túto tému baviť," povedal Micheľ.

Súvisiace články