Rennes - PSG.
Rennes - PSG. (Zdroj: SITA/AP)
TASR|9. máj 2021 o 23:40

PSG viedol po góle Neymara.

PARÍŽ. Futbalisti Paríža St. Germain v 36. kole francúzskej Ligue 1 iba remizovali na pôde Stade Rennes 1:1.

Dve kolá pred koncom súťaže strácajú na vedúce Lille tri body a s lídrom tabuľky majú horšie vzájomné zápasy.

PSG viedol po góle Neymara, ktorý v nadstavenom čase prvého polčasu premenil pokutový kop, o vyrovnanie sa postaral v 70. minúte Sehrou Guirassy.

Úradujúci majster dohrával s desiatimi, v 87. minúte musel ísť po červenej karte predčasne do kabín Presnel Kimpembe.

Hráči AS St. Etienne zvíťazili v nad Olympiqueom Marseille 1:0. O ich triumfe rozhodol v 43. minúte stredopoliar Arnaud Nordin.

AS Monaco sa vrátilo na tretie miesto tabuľky po tesnom víťazstve na ihrisku Stade Reims 1:0. Jediný gól strelil v 20. minúte stredopoliar Eliot Matazo.

Ligue 1 - 36. kolo:

Rennes - Paríž St. Germain 1:1 (0:1)

Góly: 70. Guirassy - 45+6. Neymar (z 11 m), ČK: 87. Kimpembe (PSG)

Angers - Dijon 3:0 (1:0)

Góly: 7. Fulgini, 50. Allagbe (vl.), 89. Diony

Metz - Nimes 0:3 (0:0)

Góly: 61. Fomba, 68. Ripart (z 11m), 89. Ferhat

Nice - Brest 3:2 (1:2)

Góly: 38. Lopes, 60. Boudaoui, 89. Kamara - 4. a 43. Mounie, ČK: 52. Melou (Nice)

Štrasburg - Montpellier 1:3 (0:1)

Góly: 69. Ajorque, 90.+4 Zohi - 36. a 50. Laborde, 46. Delort

St. Etienne - Olympique Marseille 1:0 (1:0)

Gól: 43. Nordin

Reims - AS Monaco 0:1 (0:1)

Gól: 20. Matazo

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»PSG si skomplikoval cestu za titulom, v závere hrali desiati