Ligue 1

Racing Štrasburg - Stade Reims
13.04.2024
Štrasburg potrestal vylúčenie Reimsu, Rennes prehralo tretíkrát v radeŠtrasburg vyhral tri z posledných štyroch zápasov.
13.04.2024
Futbalisti RC Lens.
13.04.2024
Méty museli otáčať skóre, podarilo sa im to ešte v prvom polčaseO góly sa postaral Gruzínec Georges Mikautadze.
13.04.2024
Milan Škriniar.
Martin Kozinka08.04.202429
Francúzi kritizujú nešikovnosť Škriniara. Úplne to pokazil, píšu a cítia znepokojenieMá Škriniar šancu objaviť sa v zostave proti slávnej Barcelone?
Futbalisti Brestu sa tešia z gólu v zápase francúzskej Ligue 1.
07.04.2024
Brest naďalej sníva o Lige majstrov, zvládol aj sedemgólovú prestrelkuVo francúzskej lige sa zrodili aj bezgólové remízy.
07.04.2024
Kylian Mbappé v drese Paríž St. Germain.
06.04.2024
PSG iba remizoval s posledným tímom, favorit zachránil bod až v závereHráči Racingu Lens remizovali s Le Havre 1:1.
06.04.2024
Peter Sagan navštívil zápas Lille - Olympique Marseille
05.04.2024
Sagan prekvapil na zápase Ligue 1. Postaral sa o výkop, domácim priniesol šťastieSlovenský cyklista sa zúčastnil zápasu Lille - Marseille.
05.04.2024
Milan Škriniar v zápase proti Marseille.
Martin Kozinka01.04.20242
Boli to ťažké mesiace, priznal Škriniar. Tréner velebí jeho nástupcu, čaká ich bojChýbal vôbec Škriniar Parížu? Z jeho zranenia ťažila talentovaná zimná posila.
Milan Škriniar so spoluhráčmi v PSG.
31.03.2024
Škriniar oslávil svoj návrat na trávniky triumfom, Parížanov nerozhodila ani červená kartaFutbalisti Brestu sa po dramatickom závere vrátili na druhé miesto tabuľky.
31.03.2024
Radosť hráčov AS Monaco.
30.03.2024
Metz bol na domácom trávniku bezradný. Monaco mu nadelilo päť gólovPo prvom polčase vyhrávali hostia už 3:0.
30.03.2024
Kylian Mbappé.
17.03.2024
Parížania si schuti zastrieľali, Mbappé sa blysol hetrikomMonačania siahali na tri body, gólom Bakayoka v štvrtej minúte nastavenia prišli o dva.