Kvalifikácia na EURO pokračuje ďalšími zápasmi. Športový program na dnes (14. október)

Oliver Antman.
Oliver Antman. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|14. okt 2023 o 00:00

Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu 14. októbra. Aký je program dňa?

Športový program na sobotu, 14. októbra

Futbal

  • 14:30 Slovensko - Švédsko, prípravný zápas hráčov do 19 rokov

  • 13:00 Trebišov - Prešov, II. liga /vysiela JOJ Šport NAŽIVO/
  • 15:00 Dolný Kubín - Spišská Nová Ves, II. liga 
  • 15:00 Humenné - Malženice, II. liga
  • 15:00 Považská Bystrica - Žilina B, II. liga
  • 15:00 Púchov - Komárno, II. liga /vysiela JOJ Šport NAŽIVO/

  • 15:00 Severné Írsko - San Maríno, 7. kolo kvalifikácie ME 2024
  • 15:00 Ukrajina - Severné Macedónsko, 7. kolo kvalifikácie ME 2024
  • 18:00 Bulharsko - Litva, 7. kolo kvalifikácie ME 2024
  • 18:00 Slovinsko - Fínsko, 7. kolo kvalifikácie ME 2024
  • 20:45 Dánsko - Kazachstan, 7. kolo kvalifikácie ME 2024
  • 20:45 Maďarsko - Srbsko, 7. kolo kvalifikácie ME 2024
  • 20:45 Taliansko - Malta, 7. kolo kvalifikácie ME 2024

  • 19:00 Pobrežie Slonoviny - Maroko, prípravný zápas
  • 21:00 USA - Nemecko, prípravný zápas

Hokej

  • 1:05 New Jersey Devils - Arizona Coyotes, NHL
  • 1:35 Washington Capitals - Pittsburgh Penguins, NHL
  • 19:05 Ottawa Senators - Philadelphia Flyers, NHL
  • 22:05 Winnipeg Jets - Florida Panthers, NHL

Tenis

  • semifinále turnajov ATP v Šanghaji a challengera Peugeot Slovak Open
  • semifinále turnajov WTA v Soule, Honkongu a Čeng-čou

Cyklistika

  • 5:30 Tour of Guangxi - 3. etapa

Basketbal

  • 17:00 Ružomberok - CBK Košice, 4. kolo extraligy žien
  • 17:00 Banská Bystrica - Piešťaské Čajky, 4. kolo extraligy žien
  • 18:00 Young Angels Košice - Trenčín, 4. kolo extraligy žien

  • 18:00 Handlová - Lučenec, 6. kolo Niké SBL
  • 18:00 Spišskí Rytieri - Nitra, 6. kolo Niké SBL
  • 18:00 Patrioti Levice - Inter Bratislava, 6. kolo Niké SBL
  • 20:00 Prievidza - Komárno, 6. kolo Niké SBL

  • 20:45 Unicaja Malaga - Joventut Badalona, Liga ACB /vysiela JOJ Šport NAŽIVO/

Motorizmus

  • 4:50 Veľká cena Indonézie MotoGP - kvalifikácia
  • 6:50 Veľká cena Indonézie Moto3 - kvalifikácia 
  • 7:45 Veľká cena Indonézie Moto2 - kvalifikácia 
  • 8:40 Veľká cena Indonézie MotoGP - šprintové preteky

Volejbal

  • 16:00 Prešov - Banská Bystrica, 4. kolo extraligy mužov
  • 16:00 Projekt RD SVF - Myjava, 4. kolo extraligy mužov
  • 19:00 Nitra - Svidník, 4. kolo extraligy mužov
  • 18:00 Trnava - Projekt RD SVF, 5. kolo extraligy žien /vysiela JOJ Šport NAŽIVO/
  • 19:00 Pezinok - Slávia Bratislava, 5. kolo extraligy žien

Hádzaná

  • 17:00 HK FCC Město Lovosice - Tatran Prešov, 2. kolo Európskeho pohára EHF
  • 18:00 ŠKP Bratislava - HáO TJ Slovan Modra, 7. kolo Niké Handball Extraligy

Ragby

  • 17:00 Wales - Argentína, štvrťfinále MS
  • 21:00 Írsko - Nový Zéland, štvrťfinále MS

Golf

Snooker

  • 8:00 Wu Yize - Judd Trump, semifinále Wuhan Open
  • 13:30 Ali Carter - Lyu Haotian, semifinále Wuhan Open

Americký futbal

  • 1:00 Tampa Bay Buccaneers - Detroit Lions, NCAA

Sobota, 14. október
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»Ďalšie športy»Ostatné športy»Kvalifikácia na EURO pokračuje ďalšími zápasmi. Športový program na dnes (14. október)