Utorok, 2. marec, 2021Meniny má Anežka

Kuzminová sa stala druhý raz tetou, Šipulin má syna Dmitrija

Cez víkend doviedol Anton Šipulin ruskú štafetu k víťazstvu. (Autor: TASR/AP)
SITA|Publikované 16. dec 2015 o 11:14

Aký krásny dátum 15. 12. 2015. Do našej veľkej rodiny pribudol budúci bohatier. Srdečné gratulácie Antonovi a Luize, napísala Anastasia Kuzminová na sociálnej sieti.

BRATISLAVA. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová je nielen mamičkou dvoch potomkov, ale aj tetou. Brat dvojnásobnej olympijskej víťazky Anton Šipulin sa raduje zo syna Dmitrija, ktorý prišiel na svet v utorok.

"Aký krásny dátum 15. 12. 2015. Do našej veľkej rodiny pribudol budúci bohatier. Srdečné gratulácie Antonovi a Luize," uviedla Kuzminová prostredníctvom svojej verifikovanej facebookovej prezentácie.

V slovenčine konkretizovala, že sa tetou stala druhý raz.

15.12.15!!! ....

Posted by Anastasia Kuzmina on 15. december 2015

"Dnes je najkrajší deň môjho života," uviedol Šipulin od slovinského Bledu. A pridal fotografiu, na ktorej je za ním na zasneženom svahu utvorené veľké poďakovanie.

, ! ! PS: , ...

Posted by Anton Shipulin on 15. december 2015

Ruský biatlonista figuruje na siedmej priečke v priebežnom celkovom hodnotení Svetového pohára 2015/2016.

Cez víkend doviedol Šipulin skvelým finišom k víťazstvu ruskú štafetu.

Tridsaťjedenročná Kuzminová, jej manžel Daniel a synček Jelisej sa dočkali vlastného prírastku do rodinky - malej Olívie - v júli 2015. Biatlonistka koncom októbra pre agentúru SITA uviedla, že zatiaľ nie je rozhodnutá, či sa zúčastní na niektorom z podujatí Svetového pohára 2015/2016, respektíve či pocestuje na MS do nórskeho Holmenkollenu, ktoré sa uskutočnia začiatkom marca.

Pre tehotenstvo vynechala celú predchádzajúcu sezónu.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články