Ďalšie súťaže

Ning Čung-jen a Miho Takagiová.
09.03.2024
Šprintérske viacboje ovládli pretekári z Ázie, Holanďania berú tri medailyV sobotu a v nedeľu sú na programe súťaže v klasickom viacboji.
09.03.2024
Zuzana Bernardová (Stromková) oslepla na jedno oko. rozhovor
Nikola Baďová09.03.20249
Bola centimetre od smrti, mohla celkom oslepnúť. Naďalej šíri okolo seba pozitívnu energiuNa MS 2015 v akrobatickom lyžovaní získala bronzovú medailu.
Curler na vozíku Radoslav Ďuriš v akcii na ZPH 2022 v Pekingu.
07.03.2024
Slováci na MS v paracurlingu podľahli Škótsku i Číne, obsadili siedmu priečkuPostup do vyraďovacej časti im ušiel o jedno miesto.
07.03.2024
Viktória Čerňanská.
01.03.2024
Čerňanská s Mokrášovou po prvom dni na 17. mieste, za Nemkami zaostali o takmer 2 sekundyDomáce reprezentantky obsadili prvé tri miesta.
01.03.2024
Jozef Ninis.
25.02.2024
Ninis sa v celkovom poradí neposunul, celkovým víťazom sa stal nemecký sánkarDo cieľa prišiel len Marián Skupek s polminútovým mankom na víťaza.
25.02.2024
25.02.2024
Do najlepšej dvadsiatky sa neprebojovala. Čerňanskej ušiel postup o jedenásť stotínZa víťazkou zaostala a sekundu a 21 stotín.
25.02.2024
Tamara Tokárová.
24.02.20241
Na medailu jej chýbali tri sekundy. Slovenka skončila na MS v top 10Z celkového triumfu sa tešila maďarská reprezentantka.
24.02.20241
Viktória Čerňanská
24.02.2024
Čerňanská po prvom dni atakuje najlepšiu dvadsiatku, líderkou domáca pretekárkaSlovenská reprezentantka zaostala za víťazkou 1,60 sekundy.
24.02.2024
Hallie Clarková.
23.02.2024
Má len 19 rokov. Kanaďanka sa stala najmladšou majsterkou svetaPred druhou Meylemansovou mala v súčte náskok 22 stotín sekundy.
23.02.2024
17.02.2024
Čerňanská dosiahla najlepší výsledok v sezóne, útočila na elitnú desiatkuNa víťazku stratila v súčte dvoch jázd 1,62 sekundy.