Kucka nedohral zápas za AC Miláno, Juventus si upevnil prvé miesto v tabuľke

Futbalisti úradujúceho talianskeho majstra Juventusu Turín vyhrali v stredu v dohrávke 18. kola Serie A na trávniku Crotone 2:0. (Autor: TASR/AP)
TASR|8. feb 2017 o 20:13

V dohrávke 18. kola Serie A vyhralo AC Miláno nad Bologne aj bez dvoch vylúčených hráčov. Juventus porazil Crotone Calcio 2:0.

RÍM. Futbalisti AC Miláno napriek dvom vylúčeným hráčom vrátane slovenského reprezentanta Juraja Kucku zvíťazili 1:0 v stredajšej dohrávke 18. kola najvyššej talianskej súťaže na trávniku Bologne.

Hostia od 37. min hrali bez Gabriela Palettu, rovnako po druhej žltej karte sa v 59. min porúčal z trávnika predčasne aj Kucka.

O troch bodoch pre AC rozhodol v 89. min 21-ročný chorvátsky stredopoliar Mario Pašalič.

Hráči úradujúceho talianskeho šampióna Juventusu Turín zvíťazili na trávniku predposledného Crotone 2:0.

Obidva góly padli v druhom polčase, ako prvý sa presadil po hodine hry chorvátsky útočník Mario Mandžukič, keď z uhla poslal vyrazenú loptu za chrbát domáceho gólmana Alexa Cordaza.

O 14 minút neskôr spečatil tri body pre Juventus Turin Argentínčan Gonzalo Higuaín.

Juventus má po 23 kolách na čele súťaže sedembodový náskok pred rímskym AS, tretí Neapol zaostáva za lídrom už o deväť bodov.

Serie A - 18. kolo:

Bologna - AC Miláno 0:1 (0:0)
Gól: 89. Pašalič
ČK: 37. Paletta, 59. KUCKA (obaja AC) po 2. ŽK

Crotone Calcio - Juventus Turin 0:2 (0:0)
Góly:
60. Mandžukič, 74. Higuain

Domov»Futbal»Taliansko»Kucka nedohral zápas za AC Miláno, Juventus si upevnil prvé miesto v tabuľke