Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

IV. liga: Gólové korenie neponúkol len duel v Kechneci

Ilustračná fotografia. (Autor: TASR)
Jozef Mačejovský|Publikované 10. nov 2019 o 18:51

Viacero zápasov bolo odložených.

Väčšina tímov sa už uložila na zimný spánok.

Súťažné povinnosti im opätovne začnú v druhej polovici marca.

Sever, 17. kolo

Svit – Kračúnovce 0:1 (0:0), G: Lukáč.

Sabinov – St. Ľubovňa 2:1 (0:0), G: Pankuch, Vantruba – Perháč.

Medzilaborce – Raslavice 3:0 (1:0), G: Chripák, Gavula, Ladomerský.

Gerlachov – N. Hrušov 5:2 (4:0), G: Kyšeľa, Havrila 2, Ravlikovskyi 2 – Sabol, Galik, ČK: Krafčík (po 2 ŽK, domáci).

Soľ – Sp. Belá 0:2 (0:1), G: Vitkaj, Janči.

Zápasy Záhradné – Župčany a Sp. Podhradie – Demjata boli preložené na 17. novembra.

Tabuľka

1. Sp. Podhradie 16 12 2 2 33:16 38

2. Župčany 16 9 5 2 36:21 32

3. Gerlachov 17 9 4 4 37:25 31

4. Soľ 17 8 3 6 28:20 27

5. Medzilaborce 17 8 2 7 24:26 26

6. Sp. Belá 17 8 1 8 31:24 25

7. Kračúnovce 17 7 4 6 22:23 25

8. Sabinov 17 6 6 5 27:22 24

9. Demjata 16 6 4 6 25:26 22

10. St. Ľubovňa 17 6 3 8 24:25 21

11. Záhradné 16 6 3 7 27:29 21

12. Svit 17 5 5 7 25:31 20

13. N. Hrušov 17 5 3 9 22:28 18

14. Raslavice 17 5 3 9 20:27 18

15. Ľubotice 16 4 3 9 19:24 15

16. Fintice 16 3 1 12 13:46 10

Juh, 17. kolo

Sobrance – Rudňany 2:2 (2:2), G: Bajuz, Kokčák – Zelenický 2.

Kechnec – Geča 73 0:0

TU Košice – Sp. Vlachy 6:0 (1:0), G: Trebuňák 4, Vysočan, Novotný.

Topoľany – Ťahanovce 3:2 (2:1), G: Porvaz 3 – Jurko 2, ČK: Labun (po 2 ŽK, hostia).

V. Kapušany – Sokoľany 2:1 (2:0), G: Tirpák 2 – Gracer, ČK: Majoroš (po 2 ŽK, hostia).

Čaňa – Strážske 2:2 (2:0), G: Petričko 2 (druhý z 11 m) – Horňak 2, ČK: Klimek (domáci).

Pavlovce n/U – Kr. Chlmec 4:2 (2:2), G: Oyedeji, Slinčák 2, Masnica – Batta 2.

Zápas Medzev – Cejkov bol preložený na 17. novembra.

Tabuľka

1. TU Košice 17 16 1 0 79:6 49

2. Rudňany 17 12 3 2 46:22 39

3. Medzev 16 12 1 3 47:22 37

4. Čaňa 17 11 2 4 41:26 35

5. Kechnec 17 10 3 4 45:20 33

6. Strážske 17 8 3 6 36:39 27

7. Ťahanovce 17 8 2 7 42:47 26

8. Sp. Vlachy 17 7 3 7 28:35 24

9. Topoľany 17 7 1 9 38:48 22

10. Cejkov 16 7 0 9 30:48 21

11. Pavlovce n/U 17 5 3 9 29:33 18

12. Geča 73 17 5 3 9 26:33 18

13. Sobrance 17 2 4 11 30:50 10

14. Sokoľany 17 3 1 13 26:48 10

15. V. Kapušany 17 2 4 11 10:49 10

16. Kr. Chlmec 17 3 0 14 18:45 9

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články